Oglądał nagie zdjęcia modelki w czasie transmisji na żywo [video]

Oglądał nagie zdjęcia modelki w czasie transmisji na żywo [video]03.02.2010 15:56
Fot. www.dailymail.co.uk
Fot. www.dailymail.co.uk
Dominik Szarek

Pech? Głupota? A może po prostu element codziennej pracy? Podczas nagrywania wywiadu dla australijskiej telewizji Channel 7, jeden z kolegów rozmówcy odbierał… maile ze zdjęciami nagiej modelki.

Pech? Głupota? A może po prostu element codziennej pracy? Podczas nagrywania wywiadu dla australijskiej telewizji Channel 7, jeden z kolegów rozmówcy odbierał… maile ze zdjęciami nagiej modelki.

Wieczorne wydanie wiadomości 7 News, prezenterka Chris Bath łączy się na żywo z Martinem Lakosem, analitykiem banku Macquarie w Sydney, a rozmowa na tematy ekonomiczne toczy się w najlepsze. Najciekawsze sceny, które obecnie podbijają serwisy video na całym świecie toczą się jednak za jego plecami.

Otóż jeden z jego kolegów postanowił na moment oderwać się od pracy i pooglądać nagie zdjęcia Mirandy Kerr z jej najnowszej sesji dla magazynu GQ. Jego chwile przyjemności śledziły na żywo setki tysięcy telewidzów…

Napalonemu bankierowi nie zdołał przeszkodzić też inny kolega, który podszedł zamienić kilka słów. Otwieranie gorących maili mogłoby trwać dalej gdyby nasz bohater nie odwrócił głowy i nie dostrzegł, że właśnie bierze udział w największym australijskim porno-show transmitowanym na żywo w publicznej stacji.

Niestety, odrobina przyjemności może go słono kosztować, ponieważ już toczy się w tej sprawie wewnętrzne postępowanie. Przedstawiciele banku w oficjalnym komunikacie poinformowali też, że w ich instytucji obowiązują ściśle określone przepisy dotyczące korzystania z komputerów i internetu.

Pechowiec zapewne pożegna się ze stanowiskiem, ale jego przykład pokazuje jak może skończyć się korzystanie z internetu w miejscu pracy do celów prywatnych oraz… jak bardzo ryzykowne bywają wywiady na żywo ;)

No dobra, ale przyznajcie się kto z was potrafiłby się powstrzymać...

381003408654221034
Źródło zdjęć: © [źródło](http://vbeta.pl/images//2010/02/miranda_kerr.jpg)

Źródło: WAtoday.com.au

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)