Ojciec chrzestny wszystkich zombie [zwiastun]

Ojciec chrzestny wszystkich zombie [zwiastun]02.02.2010 17:48
Ojciec chrzestny wszystkich zombie [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński

W ubiegłym roku zaprezentowałem Wam teaser animowanego horroru Blood Trail. Premiera tego krwistego ochłapu mięsa planowana jest na ten rok. Dzisiaj mam dla Was jeszcze jedną propozycję ze świata animowanego horroru w technice CGI. Projekt zatytułowany A.D. dotyczy żywych trupów, zaś twórcy pierwszego teasera obiecują, że pełnometrażowe wersja będzie "niepowstrzymanym ojcem chrzestnym wszystkich filmów o zombie." Zaintrygowani?

W ubiegłym roku zaprezentowałem Wam teaser animowanego horroru *Blood Trail. *Premiera tego krwistego ochłapu mięsa planowana jest na ten rok. Dzisiaj mam dla Was jeszcze jedną propozycję ze świata animowanego horroru w technice CGI. Projekt zatytułowany A.D. dotyczy żywych trupów, zaś twórcy pierwszego teasera obiecują, że pełnometrażowe wersja będzie "niepowstrzymanym ojcem chrzestnym wszystkich filmów o zombie." Zaintrygowani?

Nie wiadomo nic na temat fabuły oprócz tego, że akcja ma miejsce po apokalipsie zombie. Reżyserem projektu jest Ben Hibon, zaś producentem Bernie Goldman (Ziemia żywych trupów, 300).

Co ciekawe, w filmie znajdą się dwa rodzaje trupów. "Szybkie zombie to bezpośrednie zagrożenie, które sprawdza się świetnie w bliskich kontaktach, Nieprzewidywalne i przerażające." - tłumaczy reżyser - "Te wolne poruszają się w grupie jak jakaś niepowstrzymana siła. Ciągle wyłaniający się cień nad naszymi bohaterami. Nieuchronny i zabójczy."

A.D. nie jest niczym oryginalnym ani pod względem fabularnym, ani realizacyjnym (wystarczy przypomnieć sobie Resident Evil: Degeneration). Mimo tego sama animacja jest dość interesująca - twórcy nie stawiają na realizm, lecz na swoistą groteskowość, upiorność. I może w tym będzie tkwił sukces filmu.

397370374763266208

Źródło: Twitch

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Ojciec chrzestny [zwiastun]
Ojciec chrzestny [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Zabawy z zombie [zwiastun]
Zabawy z zombie [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Zombie kontra roboty - WTF?
Zombie kontra roboty - WTF?
Ireneusz Podsobiński
Dillinger [zwiastun]
Dillinger [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Parkour zombie [zwiastun]
Parkour zombie [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Kumple zombie [zwiastun]
Kumple zombie [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Komentarze (0)