Okazja! 8 FPS‑ów za jedyne 15 złotych!

Okazja! 8 FPS-ów za jedyne 15 złotych!
Łukasz Michalik

30.01.2014 12:08, aktual.: 30.01.2014 12:43

W dyskusjach na temat piractwa często pojawia się argument, że jest ono wynikiem wysokich cen. Czy zawsze jest to prawda? Ceny najnowszych hitów bywają zniechęcające, tymczasem nieco starsze, ale całkiem niezłe tytuły można legalnie kupić za naprawdę niewielką kwotę.

Obraz

Świetnym przykładem jest najnowsza oferta serwisu Bundle Stars. Za 3,49 euro, czyli około 15 złotych, można w nim kupić 8 niezłych FPS-ów. Wśród oferowanych użytkownikom platformy Steam tytułów są m.in. dwie części Zeno Clash, polski Hard Reset czy Painkiller: Black Edition i Overdose. Ofertę uzupełniają Nuclear Dawn, AirBucaneers i Chaser. W sumie osiem tytułów za symboliczną kwotę.

Hard Reset Extended Edition is in the Reboot 4.0 Bundle from Bundle Stars!

Warto zerknąć również na dwa inne zestawy, oferowane właśnie przez Bundle Stars. W wycenionym na 4,41 euro (ok. 18,5 złotego) The Brutal Bundle znajdziemy 10 zróżnicowanych tytułów, jak Tropico 4, Day One: Garry's Incident czy polską Earth 2150.

Tropico 4 is in the All Stars Bundle from Bundle Stars!

Kolejny zestaw to kosztujący 3,55 euro (ok. 15 złotych) The Outer Limits Bundle. Również zawiera on 10 gier, w tym RTS-a Warfare czy ambitną strategię Supreme Ruler 2020.

Warfare is in the Bundle Stars Store for a limited time only!

Warto zaznaczyć, że w tym przypadku – inaczej niż na Humbe Bundle – cena jest stała i nie podlega negocjacjom.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)