Okres Świąt sprzyjał PlayStation3

Okres Świąt sprzyjał PlayStation306.01.2009 19:50
Okres Świąt sprzyjał PlayStation3
Igor Chrustek

Wielu graczy pod choinką znalazło nie tylko skarpetki i czekoladę od babci. Jak informuje amerykański oddział Sony Computer Entertainment, PS3 w okresie Świąt Bożonarodzeniowych rozchodziło się niczym ciepłe bułeczki. Sprzedaż konsoli wzrosła o ponad 130% ! Święty Mikołaj miał pełne ręce roboty.

Wielu graczy pod choinką znalazło nie tylko skarpetki i czekoladę od babci. Jak informuje amerykański oddział Sony Computer Entertainment, PS3 w okresie Świąt Bożonarodzeniowych rozchodziło się niczym ciepłe bułeczki. Sprzedaż konsoli wzrosła o ponad 130% ! *Święty Mikołaj *miał pełne ręce roboty.

Ian Jackson z SCEA stwierdził, że ostatni rok był niezwykle udany dla PS3. Mieliśmy najlepszy wypust gier spośród wszystkich firm - oświadczył skromnie Ian. Jak widać, zainteresowanie konsolami wciąż rośnie. Tegoroczny wysyp hiciorów na wszystkie platformy jest jedyną zagwozdką dla graczy. Skąd do licha zebrać tyle pieniędzy, by zaopatrzyć się w dobrej klasy PC i każdą konsolę z osobna, by pograć we wszystko, co ukaże się w przeciągu następnych kilkunastu miesięcy?

Źródło: EuroGamer

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)