Old Republic - pierwsze szkice

Old Republic - pierwsze szkice

Old Republic - pierwsze szkice
Igor Chrustek
16.11.2008 16:23

Wielu graczy nie lubi całego uniwersum Fantasy, jakie reprezentuje gros dzisiejszych MMO. Dlatego też informacja o wydaniu eRPeGa online osadzonym w świecie Gwiezdnych Wojen wywołała radość wśród fanów, maniaków i entuzjastów Lorda Vadera. Pamiętacie Knights of the Old Republic (KotOR)? Akcja gry miała miejsce na długo przed wydarzeniami z filmowej sagi. BioWare ponownie wraca do korzeni świata Star Wars. Na oficjalnej stronie Old Republic znajdziecie pierwsze rysunki i arty z gry. Do tego poniżej znajduje się krótki opis w języku angielskim.

Wielu graczy nie lubi całego uniwersum Fantasy, jakie reprezentuje gros dzisiejszych MMO. Dlatego też informacja o wydaniu eRPeGa online osadzonym w świecie Gwiezdnych Wojen wywołała radość wśród fanów, maniaków i entuzjastów* Lorda Vadera*. Pamiętacie* Knights of the Old Republic (KotOR)?* Akcja gry miała miejsce na długo przed wydarzeniami z filmowej sagi.* BioWare* ponownie wraca do korzeni świata Star Wars. Na oficjalnej stronie Old Republic znajdziecie pierwsze rysunki i arty z gry. Do tego poniżej znajduje się krótki opis w języku angielskim.

Na tę produkcję poczekamy tak samo długo, jak Vader na Obi Wana. Stara Republika już trafiła na moją prywatną listę tytułów, których ominąć po prostu nie można. Po której stronie Mocy staniesz? Możliwość wcielenia się w przedstawiciela Sithów wydaje się bardzo kusząca. Z drugiej jednak strony czekam na grywalną postać - reprezentanta rasy Yody. Jakie są Wasze oczekiwania względem Old Republic?

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)