Ostatnia przygoda Artura [zwiastun]

Ostatnia przygoda Artura [zwiastun]21.06.2010 19:22
Ostatnia przygoda Artura [zwiastun]
Michał Nowak

W końcu nadszedł zwiastun filmu Artur i wojna dwóch światów - ostatniej części trylogii Luca Bessona. Mimo, że mam dość chłodną opinię na temat najnowszej twórczości francuskiego reżysera, to przyznam, że dotychczasowe dwie części Artura były całkiem zjadliwe. Można przy tych filmach spędzić przyjemnie czas, dlatego chętnie zobaczę najnowszą część.

W końcu nadszedł zwiastun filmu Artur i wojna dwóch światów - ostatniej części trylogii Luca Bessona. Mimo, że mam dość chłodną opinię na temat najnowszej twórczości francuskiego reżysera, to przyznam, że dotychczasowe dwie części *Artura *były całkiem zjadliwe. Można przy tych filmach spędzić przyjemnie czas, dlatego chętnie zobaczę najnowszą część.

Póki co, mamy do wglądu wersję w języku francuskim. Jeśli pojawi się anglojęzyczna, nie omieszkam jej tu wstawić.

Fabuła: Akcja filmu rozpoczyna się w momencie, kiedy zły Maltazar wydostaje się do świata ludzi, przy użyciu promieni Księżyca. Niegodziwiec mierzy teraz ponad dwa metry i knuje plan, jak podbić ludzkość. Jego plany spróbują pokrzyżować Artur, Betamesz i księżniczka Selena. Ich szanse będą jednak nikłe, zważywszy na ich dwa minimetry wzrostu.

Artura i wojnę dwóch światów nakręcił Luc Besson, na podstawie własnej powieści. W wersji z angielskim dubbingiem, głosów użyczyli m.in. Madonna (Selena), Snoop Dog (Max) i David Bowie (Maltazar). W filmie występują również Freddie Highmore (Artur), oraz Mia Farrow (babcia Artura). Francuska premiera 20. października 2010. W Polsce film powinien zadebiutować na początku grudnia.

396066686060942298

foto: filmweb

Źródło: kino-govno

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Pokusa [zwiastun]
Pokusa [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Wstrząs [zwiastun]
Wstrząs [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Dillinger [zwiastun]
Dillinger [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Mściciele [zwiastun]
Mściciele [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Komentarze (0)