Oszczędne postery do wszystkich filmów Tima Burtona

Oszczędne postery do wszystkich filmów Tima Burtona20.05.2010 19:45
Oszczędne postery do wszystkich filmów Tima Burtona
Michał Nowak

Nie chciałem po raz kolejny używać słowa minimalistyczne, ale takie właśnie są poniższe plakaty. To jakaś nieustająca moda wśród grafików, że starają się zawrzeć w swoich dziełach jak najwięcej treści, przy użyciu skromnych środków. Niektórym się to udaje lepiej, innym gorzej. Jeśli lubicie kino Tima Burtona, zajrzyjcie do wpisu i oceńcie czy autor 'daje radę'.

Nie chciałem po raz kolejny używać słowa* minimalistyczne*, ale takie właśnie są poniższe plakaty. To jakaś nieustająca moda wśród grafików, że starają się zawrzeć w swoich dziełach jak najwięcej treści, przy użyciu skromnych środków. Niektórym się to udaje lepiej, innym gorzej. Jeśli lubicie kino Tima Burtona, zajrzyjcie do wpisu i oceńcie czy autor 'daje radę'.

Twórcą poniższych prac, jest osoba o ksywie Hexagonall. Jakiś czas temu już mieliście okazję zaznajomić się z jego pracami na Niezłym Kinie, jest on bowiem autorem czołówek do Trona i Lostów, w stylu Saula Bassa.

  • Slider item
[1/1]

_

Jak widać, pisząc o wszystkich filmach Burtona, miałem na myśli WSZYSTKIE filmy Tima Burtona. Dla mnie przesadny minimalizm jest mało atrakcyjny, dlatego najbardziej spodobały mi się plakaty do* Frankenweeniego *i Vincenta (akurat oba filmy to krótkometrażówki). Postery można kupić TUTAJ.

Źródło: Collider

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)