Oto Skyrim!

Oto Skyrim!12.01.2011 13:11
Oto Skyrim!
Henryk Tur

Miłośnicy dobrych gier fabularnych oczekują z pewnością na Elder Scrolls V: Skyrim niczym na pierwszą gwiazdkę w czasie wigilii. Mam coś dla nich - najnowsze screenshoty z gry oraz sporo informacji o rozgrywce.

Miłośnicy dobrych gier fabularnych oczekują z pewnością na Elder Scrolls V: Skyrim niczym na pierwszą gwiazdkę w czasie wigilii. Mam coś dla nich - najnowsze screenshoty z gry oraz sporo informacji o rozgrywce.

Skyrim to rodzinna kraina Nordów znajdująca się na północy Cyrodil. Wydarzenia w grze rozgrywają się dokładnie dwa wieki po historii znanej z Obliviona. Protagonista jest łowcą smoków, a gdy rozpoczynamy zabawę, wybucha wojna domowa po śmierci króla krainy. Do tego pojawia się smok Alduin, który może zniszczyć cały świat.

381076648348761834
Źródło zdjęć: © [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2011/01/Skyrim2.jpg)

W Skyrim będziemy odwiedzać duża miasta (zaplanowano pięć), w których można między innymi zajmować się kowalstwem, pichceniem potraw i innymi przyjemnymi zajęciami. Istnieje pięć szkół magii: Destruction, Alteration, Conjuration, Restoration i Illusion.

Mystycism wypadło, a Enchantment będzie umiejętnością. Magia przyda się do walki z przeciwnikami, wśród których znajdują się między innymi: zombiaki, trolle, gigantów, wilki, mamuty, tygrysy szablozębne oraz istoty niematerialne.

381076648349023978
Źródło zdjęć: © [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2011/01/Skyrim3.jpg)

Silnik zastosowany w grze da nam świetne wrażenia wizualne - padający śnieg, dynamiczne oświetlenie, wpływ wiatru na falowanie wody i liści drzew etc. Będziemy mogli używać osiemnastu umiejętności. Podobnie jak w Fallout 3 zbieramy w grze perki. Od levelu 50. ma być ciężko. W walce można używać finisherów - każda broń pozwoli nam zadać ostatni cios w unikalnym stylu.

381076648349220586
Źródło zdjęć: © [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2011/01/Skyrim4.jpg)

[url=../2009/05/18/spora-produkcja-na-wii-od-bethesdy]Spora produkcja Bethesdy na Wii

[/url]

W Skyrim pojawi się mnóstwo inteligentnych bohaterów niezależnych w różnym wieku - od starców po dzieci. Będą oni zachowywać się realistycznie - w zależności od działań naszej postaci. Ponadto niektóre questy mają być generowane losowo, czyli nigdy nie wiemy do końca, czego się spodziewać, nawet jeśli przechodzimy grę czwarty raz. Co więcej - niektóre zadania mają być dopasowane do stylu gry postaci - istotny wpływ będzie miało to, czy walczy się za pomocą broni, czy magii.

Podsumowując: szykuje się hicior!

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)