Otwarte beta testy Killzone'a 2

Otwarte beta testy Killzone'a 2

Otwarte beta testy Killzone'a 2
Igor Chrustek
11.09.2008 17:09

W świecie gier wideo zapanowała istna moda na branie udziału w publicznych testach beta-wersji danej produkcji. Niedawno mogliście przeczytać nasze wrażenia z testingu Comand & Conquer: Red Alert 3. Tymczasem Sony szykuje się do udostępnienia bety gry Killzone 2. Testy dotyczyć będą trybu multiplayer. Okazja na sprawdzenie na własnej skórze (konsoli) K2 pojawi się, prawdopodobnie, już za kilka tygodni.

W świecie gier wideo zapanowała istna moda na branie udziału w publicznych testach beta-wersji danej produkcji. Niedawno mogliście przeczytać nasze wrażenia z* testingu* Comand & Conquer: Red Alert 3. Tymczasem Sony szykuje się do udostępnienia bety gry Killzone 2. Testy dotyczyć będą trybu multiplayer. Okazja na sprawdzenie na własnej skórze* (konsoli) K2 * pojawi się, prawdopodobnie, już za kilka tygodni.

Nie chcę nic prognozować. Sony zapowiedziało, że beta pojawi się na jesień tego roku, czyli, przy bardzo optymistycznych założeniach, już niebawem. W najgorszym wypadku zagramy w* listopadzie*.

Gracze będą mogli przekonać się o możliwości modyfikowania klas postaci tak, by stworzyć prawdziwą maszynę do* e-zabijania.* Nie wiadomo jednak kiedy. W każdym razie zamknięte testy* Killzone'a 2* już trwają, dlatego należy okazać trochę cierpliwości i poczekać do premiery otwartej wersji beta.

Źródło: CVG

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)