OvenPlus: przenośny grill, kuchenka i piec do pizzy w jednym. Wystarczy niecałe 190 dolarów

OvenPlus: przenośny grill, kuchenka i piec do pizzy w jednym. Wystarczy niecałe 190 dolarów

OvenPlus/Indiegogo
OvenPlus/Indiegogo
Źródło zdjęć: © OvenPlus
Oskar Ziomek
23.08.2019 17:33

Gotowanie, grillowanie i pieczenie pizzy nie musi się odbywać wyłącznie w domu z użyciem różnych urządzeń. Dowodem na to ma być OvenPlus – stosunkowo małe i przenośne urządzenie, które łączy cechy piekarnika, kuchenki i pieca do pizzy.

Sprzęt dostępny jest w serwisie Indiegogo. W momencie tworzenia niniejszej publikacji projekt nie został jednak jeszcze wsparty oczekiwaną kwotą (uzbierano niecałe 35 tysięcy dolarów z oczekiwanych 40 tysięcy), ale warto mieć na uwadze, że do końca pozostał ponad miesiąc.

OvenPlus to urządzenie zasilane gazem. Z uwagi na niewielkie wymiary i wszechstronność, producent zakłada, że najchętniej będzie wykorzystywane na przykład w ogrodzie.

Chef's Recipes - Crispy Savory Cheese Pizza

Twórcy deklarują, że dzięki wysokiej sprawności i przemyślanej konstrukcji, potrawy można przygotowywać szybko, a jednocześnie ich nie przypalić.

Z Indiegogo dowiadujemy się, że pomysł na stworzenie OvenPlus zrodził się jeszcze w 2016 roku. Od tamtego czasu przeanalizowano rynek i stworzono 3 prototypy.

Zgodnie z założeniem, pierwsze egzemplarze mają powstać we wrześniu bieżącego roku, a produkcja masowa – rozpocząć się w październiku. OvenPlus można zamówić na Indiegogo za 189 dolarów (równowartość niecałych 750 złotych), otrzymując w zestawie akcesoria do przygotowywania pizzy.

Ostateczna sugerowana cena tego zestawu wynosić będzie ponad 330 dolarów. Teraz można więc zaoszczędzić ponad 40 procent. Wysyłka ma być możliwa do wielu lokalizacji i planowana jest na listopad 2019 roku.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)