Pac-Man honorowym obywatelem miasta

Pac-Man honorowym obywatelem miasta11.08.2010 16:01
Pac-Man honorowym obywatelem miasta
Henryk Tur

Czy słyszeliście kiedyś o miasteczku Fairfield w amerykańskim stanie Iowa? Pewnie nie, ale zapamiętajcie tą nazwę. Pac-Man został jego honorowym obywatelem. Na tym nie koniec.

Czy słyszeliście kiedyś o miasteczku Fairfield w amerykańskim stanie Iowa? Pewnie nie, ale zapamiętajcie tą nazwę. Pac-Man został jego honorowym obywatelem. Na tym nie koniec.

[url=http://grrr.pl/2010/07/31/cosplay-nie-z-tej-ziemi/]Cosplay nie z tej ziemi

[/url]Jednak zacznę od tego, że burmistrzem tam jest pan Ed Malloy (widzicie go na zdjęciu poniżej). Nie jest to jednak nadęty ważniak, a miłośnik gier wideo. I to taki hardkor, że zdecydował się nadać Pac-Manowi tytuł honorowego obywatela tego liczącego niecałe 10 tysięcy dusz miasteczka. Wysłał nawet do niego stosowne pismo:

[cytat]

Obywatele Fairfield oddają Ci honor, panie Pac-Manie, ponieważ jesteś jedną z tych pozytywnych, kreatywnych postaci, które wzbogacają współczesny świat. Chcemy Ci podziękować za radość i rozrywkę, jaką dałeś milionom ludzi na całym świecie, a którzy spotkali Cię poprzez gry wideo i zostali twymi przyjaciółmi. W ramach podziękować chcemy uhonorować Cię obywatelstwem Fairfield i zaprosić Cię do odwiedzania naszej społeczności zawsze, gdy tylko zmęczysz się zjadaniem kropek.

[/cytat]

381049198357331690
Źródło zdjęć: © [źródło](http://grrr.pl/images//2010/08/EdMalloy.jpg)

[url=http://grrr.pl/2010/07/30/trzy-lata-w-pace-za-kradziez-w-wirtualu/]Trzy lata za wirtualną kradzież

[/url]Czy burmistrz darzy sympatią tylko kropokożercę? A skądże. Oznajmił publicznie, że SOFIA (Stowarzyszenie Amerykanów włoskiego pochodzenia w Fairfield) ma wolne miejsce dla Mario. Prócz tego zadeklarował, że lokalna policja chętnie przyjmie do pracy postaci z Tekkena. Nie wiem jak wy, ale ja bym chyba na takiego gościa zagłosował w wyborach.  To się nazywa władza będąca blisko społeczeństwa! A jeśli ktoś chce z nim pogadać, może zadzwonić: (641)472-6193.

Źródło: www.examiner.com

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)