Packard Bell EasyNote NS - dobra i tania 14

Choć należąca do Acera marka Packard Bell nie bije w Polsce rekordów popularności, najnowszy EasyNote NS to laptop, obok którego nawet sceptycy nie przejdą obojętnie.

Packard Bell EasyNote NS
Packard Bell EasyNote NS
Jacek Klimkowicz

Choć należąca do Acera marka Packard Bell nie bije w Polsce rekordów popularności, najnowszy EasyNote NS to laptop, obok którego nawet sceptycy nie przejdą obojętnie.

Notebook ma 14" matrycę pracującą z natywną rozdzielczością 1366 x 768 pikseli (LED). Maszyna jest napędzana przez CPU Intel Core i5 oraz i7 drugiej generacji sparowane z maksymalnie 4 GB RAM-u, nawet 750 GB dyskiem i jedną z dwóch dedykowanych kart graficznych Nvidia.

Do wyboru są GPU GeForce GT 520M i GT 540M. Oba układy pracują zamiennie ze zintegrowanym chipem Intel HD Graphics 3000 dzięki technologii Nvidia Optimus. Standardowe wyposażenie laptopów Packard Bell EasyNote NS obejmuje gigabitową kartę LAN, moduły WiFi b/g/n i Bluetooth 3.0, 1,3-megapikselową kamerę i napęd DVD/Blu-ray.

Nie zabrakło wielodotykowego gładzika, wyjść VGA i HDMI, portu USB 3.0 oraz akumulatora pozwalającego na 4 godziny pracy. Packard Bell EasyNote NS będzie dostępny w 3 kolorach - czarnym, czerwonym i białym. Ceny będą się zaczynać od 549 euro. Debiut w sklepach już w przyszłym miesiącu.

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.