Packard Bell EasyNote NS - dobra i tania 14

Choć należąca do Acera marka Packard Bell nie bije w Polsce rekordów popularności, najnowszy EasyNote NS to laptop, obok którego nawet sceptycy nie przejdą obojętnie.

Packard Bell EasyNote NS
Packard Bell EasyNote NS
Jacek Klimkowicz

02.03.2011 14:30

Choć należąca do Acera marka Packard Bell nie bije w Polsce rekordów popularności, najnowszy EasyNote NS to laptop, obok którego nawet sceptycy nie przejdą obojętnie.

Notebook ma 14" matrycę pracującą z natywną rozdzielczością 1366 x 768 pikseli (LED). Maszyna jest napędzana przez CPU Intel Core i5 oraz i7 drugiej generacji sparowane z maksymalnie 4 GB RAM-u, nawet 750 GB dyskiem i jedną z dwóch dedykowanych kart graficznych Nvidia.

Do wyboru są GPU GeForce GT 520M i GT 540M. Oba układy pracują zamiennie ze zintegrowanym chipem Intel HD Graphics 3000 dzięki technologii Nvidia Optimus. Standardowe wyposażenie laptopów Packard Bell EasyNote NS obejmuje gigabitową kartę LAN, moduły WiFi b/g/n i Bluetooth 3.0, 1,3-megapikselową kamerę i napęd DVD/Blu-ray.

Nie zabrakło wielodotykowego gładzika, wyjść VGA i HDMI, portu USB 3.0 oraz akumulatora pozwalającego na 4 godziny pracy. Packard Bell EasyNote NS będzie dostępny w 3 kolorach - czarnym, czerwonym i białym. Ceny będą się zaczynać od 549 euro. Debiut w sklepach już w przyszłym miesiącu.

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.