Packed Pixels - co dwa ekrany to nie jeden. Masz iPada? Będziesz zachwycony!

Packed Pixels - co dwa ekrany to nie jeden. Masz iPada? Będziesz zachwycony!
08.08.2014 00:46
Packed Pixels - co dwa ekrany to nie jeden. Masz iPada? Będziesz zachwycony!
Adam Bednarek
Adam Bednarek

Dwa ekrany zawsze tam, gdzie ty.

Podobno jak już raz usiądzie się przed dwoma monitorami, to już nigdy nie chce się wracać do jednego - różnica jest tak duża. Niestety, nawet jeśli zainwestujecie w dodatkowy ekran, to przecież nie będziecie go targać do biura, szkoły albo w podróż.

Jak do tej pory korzystając z latpopa “na wyjeździe” trzeba było męczyć się z małym, a co najgorsze pojedynczym wyświetlaczem. Twórcy Packed Pixels chcą to zmienić. Na Kickstarterze zbierają pieniądze, które mają pomóc w wypuszczeniu na rynek specjalnej na rogi ekranu.

Ipad jak monitor

Po co? By wcisnąć w ramkę iPada, a następnie podłączyć go do laptopa za pomocą DisplayPort lub Mini DisplayPort. Procedura nie jest skomplikowana, nie trzeba instalować dodatkowych aplikacji albo sterowników. Wystarczy podłączyć urządzenie i ma się jeszcze jeden ekran.

381430813012934378

Albo nawet dwa dodatkowe - jeśli tylko macie dwa iPady pod ręką, to Packed Pixels pozwoli je wykorzystać i zrobi z nich użytek. Nieźle.

Dodatkowy monitor przydaje się w pracy, podczas prezentacji lub po prostu w trakcie przeglądania Internetu. Jest wygodniej, bo ma się więcej miejsca i ustawia wszystko tak, jak chce. Na domowym pececie na pewno się to sprawda.

Oczywiście większość z Was zadaje sobie pytanie - czy tego potrzebujemy korzystając z laptopa? Z drugiej strony: dlaczego by nie? Skoro mamy już iPada, a na dodatek zabieramy laptopa, to warto połączyć jedno z drugim.

381430813013196522

Tylko czy warte jest to 120 funtów? Na to pytanie odpowiedzi udzielicie na Kickstarterze.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)