Packed Pixels - co dwa ekrany to nie jeden. Masz iPada? Będziesz zachwycony!

Packed Pixels - co dwa ekrany to nie jeden. Masz iPada? Będziesz zachwycony!

Packed Pixels - co dwa ekrany to nie jeden. Masz iPada? Będziesz zachwycony!
Adam Bednarek
08.08.2014 00:46

Dwa ekrany zawsze tam, gdzie ty.

Podobno jak już raz usiądzie się przed dwoma monitorami, to już nigdy nie chce się wracać do jednego - różnica jest tak duża. Niestety, nawet jeśli zainwestujecie w dodatkowy ekran, to przecież nie będziecie go targać do biura, szkoły albo w podróż.

Jak do tej pory korzystając z latpopa “na wyjeździe” trzeba było męczyć się z małym, a co najgorsze pojedynczym wyświetlaczem. Twórcy Packed Pixels chcą to zmienić. Na Kickstarterze zbierają pieniądze, które mają pomóc w wypuszczeniu na rynek specjalnej na rogi ekranu.

Ipad jak monitor

Po co? By wcisnąć w ramkę iPada, a następnie podłączyć go do laptopa za pomocą DisplayPort lub Mini DisplayPort. Procedura nie jest skomplikowana, nie trzeba instalować dodatkowych aplikacji albo sterowników. Wystarczy podłączyć urządzenie i ma się jeszcze jeden ekran.

Obraz

Albo nawet dwa dodatkowe - jeśli tylko macie dwa iPady pod ręką, to Packed Pixels pozwoli je wykorzystać i zrobi z nich użytek. Nieźle.

Dodatkowy monitor przydaje się w pracy, podczas prezentacji lub po prostu w trakcie przeglądania Internetu. Jest wygodniej, bo ma się więcej miejsca i ustawia wszystko tak, jak chce. Na domowym pececie na pewno się to sprawda.

Oczywiście większość z Was zadaje sobie pytanie - czy tego potrzebujemy korzystając z laptopa? Z drugiej strony: dlaczego by nie? Skoro mamy już iPada, a na dodatek zabieramy laptopa, to warto połączyć jedno z drugim.

Obraz

Tylko czy warte jest to 120 funtów? Na to pytanie odpowiedzi udzielicie na Kickstarterze.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)