Panasonic - NeoPDP 12 serii ma już 103 cale

Panasonic - NeoPDP 12 serii ma już 103 cale

Panasonic - NeoPDP 12 serii ma już 103 cale
Szymon Adamus
14.02.2010 09:30

Panasonic pochwalił się nam nowymi panelami plazmowymi z serii NeoPDP 12 o przekątnej 103 cali. Taniego maluszka można kupić za skromne 238 000 złotych. Są chętni?

Panasonic pochwalił się nam nowymi panelami plazmowymi z serii NeoPDP 12 o przekątnej 103 cali. Taniego maluszka można kupić za skromne 238 000 złotych. Są chętni?

Oczywiście tak wielki telewizor nie został stworzony z myślą o wykorzystaniu w kinie domowym. To panel do zastosowań profesjonalnych. Nie wiem jak w Waszych miastach, ale u mnie ekrany informacyjne LED wyskakują jak grzyby po deszczu. Może w przyszłości zastąpią je takie wielkie plazmy? Opisywany panel Panasonica został zaprojektowany specjalnie z myślą o wykorzystaniu na świeżym powietrzu.

Nowe, niezwykle smukłe wyświetlacze charakteryzują się grubością zaledwie 99 mm oraz niewielką wagą, ułatwiając transport oraz instalację. Panele plazmowe wyposażono również w filtr przeciwodblaskowy, który sprawia, że są idealne do każdego zastosowania profesjonalnego, włączając w to studia nadawcze - czytamy w informacji prasowej. 103-calowa plazma NeoPDP Panasonic została zaprojektowana tak, aby oferować wysoki stopień możliwości rozbudowy. Z tego powodu zastosowano w niej wymienne moduły wejściowych oraz terminale LAN wspierające kontrolę sieci bezprzewodowej, która pozwala na zdalną obsługę, aby zapewnić szerokie możliwości komercyjnego wyświetlania obrazu.

Mnie jednak przy tego typu panelach zawsze ciekawi co innego. Ile takie 103 calowe monstrum 12 serii NeoPDP czerpie prądu?

Obraz
© [źródło](http://hdtvmania.pl/images/2010/02/103pdp_black_front.jpg)

Poniżej zamieszczam pełną treść informacji prasowej Panasonica

103 cale możliwości od Panasonic

Rodzina wielkoformatowych wyświetlaczy plazmowych w innowacyjnej technologii NeoPDP serii 12 powiększa się o model o przekątnej 103 cali

Panasonic wzbogacił ofertę wielkoformatowych wyświetlaczy plazmowych NeoPDP serii 12 o model z przekątną ekranu 103 cale.

Po wprowadzeniu w czwartym kwartale 2009 roku modeli o przekątnych 65 i 85 cali, Panasonic uzupełnia gamę profesjonalnych ekranów plazmowych NeoPDP o model w rozmiarze 103 cale. Według danych serwisu Futuresource, w 2009 roku produkty firmy Panasonic zdobyły 40-procentowy udział w rynku wielkoformatowych wyświetlaczy profesjonalnych (powyżej 55 cali).

103-calowa plazma została zaprojektowana specjalnie z myślą o rynku najmu profesjonalnego sprzętu audio-video. Firmy rentalowe wyraziły duże zainteresowanie produktem i złożyły już pierwsze zamówienia. Zaprojektowane specjalnie z myślą o użytku zewnętrznym ekrany serii 12 oferują szeroką funkcjonalność. Nowe, niezwykle smukłe wyświetlacze charakteryzują się grubością zaledwie 99 mm oraz niewielką wagą, ułatwiając transport oraz instalację. Panele plazmowe wyposażono również w filtr przeciwodblaskowy, który sprawia, że są idealne do każdego zastosowania profesjonalnego, włączając w to studia nadawcze.

Robert Więckowski, Sales & Marketing Manager Professional Plasma Displays w Panasonic Polska powiedział: “W oparciu o nasze doświadczenie na rynku wielkoformatowych wyświetlaczy, zaprojektowaliśmy nowy, smukły panel plazmowy o przekątnej 103 cali. Z uwagą wysłuchaliśmy potrzeb naszych klientów, aby produkty z serii 12 sprostały ich potrzebom i oczekiwaniom w zakresie trwałości, niezawodności oraz efektywności w całej rozciągłości życia produktu. Dostarczanie produktów, które sprostają wymogom użytkowników pozwoli nam również na utrzymanie pozycji lidera rynku technologii komercyjnego wyświetlania obrazu.”

103-calowa plazma NeoPDP Panasonic została zaprojektowana tak, aby oferować wysoki stopień możliwości rozbudowy. Z tego powodu zastosowano w niej wymienne moduły wejściowych oraz terminale LAN wspierające kontrolę sieci bezprzewodowej, która pozwala na zdalną obsługę, aby zapewnić szerokie możliwości komercyjnego wyświetlania obrazu.

Ekran znajduje się już w sprzedaży w rekomendowanej cenie netto 238 000 PLN.

Źródło: Panasonic

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)