Parasol Samuraja - idealny do walki z deszczem

Parasol Samuraja - idealny do walki z deszczem04.10.2009 17:00
Parasol Samuraja - idealny do walki z deszczem
Damian Zarzycki

Idzie jesień, a to znaczy, że coraz częściej pojawią się deszczowe dni. Pamiętacie parasol Dartha Vadera? Udowodnił on, że parasolki potrafią być niecodziennym gadżetem, co więcej - bardzo męskim gadżetem. Teraz na rynku pojawiła się parasolka, która nawiązuje do japońskich Samurai. Chodzi tu o gadżet Samurai Sword Handle Umbrella, który kosztuje około 100 złotych. Warto kupić na "złotą Polską jesień"?

Idzie jesień, a to znaczy, że coraz częściej pojawią się deszczowe dni. Pamiętacie parasol Dartha Vadera? Udowodnił on, że parasolki potrafią być niecodziennym gadżetem, co więcej - bardzo męskim gadżetem. Teraz na rynku pojawiła się parasolka, która nawiązuje do japońskich Samurai. Chodzi tu o gadżet Samurai Sword Handle Umbrella*, który * kosztuje około 100 złotych. Warto kupić na "złotą Polską jesień"?

Czy wiedzieliście, że japońscy Samuraje nosili parasolki? W okresie, w którym musieli się ukrywać i kamuflować materiał parasolki świetnie ukrywał miecz. Więcej o Samurajach znajdziecie na tej stronie internetowej. A jeśli chcecie poczuć się jak prawdziwy uliczny wojownik, albo pragnięcie wyróżniać się w tłumie w deszczowe dni zainwestujcie w Samurai Sword Handle Umbrella.

398831113306718368
Źródło zdjęć: © [źródło](http://www.gizmodiva.com/home_improvement/samurai_sword_handle_umbrella_to_fight_off_the_villainous_rain.php)

Rączka nawiązująca do samurajskiego miecza wykonana jest z plastiku, a nylonowy materiał zdaniem producenta świetne chroni przed deszczem. Oczywiście całość jest na tyle szeroka, że bez problemu zmieszczą się pod nią dwie, dorosłe osoby. System rozkłada się po wciśnięciu jednego guzika. Po złożeniu czarna, wystająca rączka rzeczywiście wygląda tak, jakbyśmy maszerowali z mieczem (nie dziwcie się, jeśli zaczepi was funkcjonariusz szeroko rozumianej władzy). Do parasolki producent dorzuca pokrowiec. Koszt tego gadżetu to około 100 złotych. Można go kupić między innymi na tej stronie internetowej.

398831113306849440
Źródło zdjęć: © [źródło](http://www.thinkgeek.com/geektoys/japanfan/b625/action/212f78f/)

Na dworze zimno i pochmurno, chyba będzie padać. Parasolka Samuraja to fajny gadżet na deszczowe dni, czy kolejne dziwactwo, które kupi tylko kilka osób?

Źródło: Thinkgeek

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)