Pecet, który jest... biurkiem. Pomysłowa i śliczna obudowa

Pecet, który jest... biurkiem. Pomysłowa i śliczna obudowa31.05.2014 09:44
Pecet, który jest... biurkiem. Pomysłowa i śliczna obudowa
Adam Bednarek

Dwa w jednym – lubimy takie gadżety, prawda?

To znany problem. Gdzie położyć peceta? Pod biurkiem, w specjalnym „schowku” (większość tego typu mebli ma miejsce na komputer) czy może położyć go na blacie?

Obudowa firmy Lian Li rozwiązuje ten kłopot błyskawicznie – to biurko, które przy okazji jest pecetową „skrzynką”.

2 w 1

398253705805509070

Genialny, a przy tym niezwykle prosty i skuteczny pomysł. Oszczędzamy nie tylko miejsce, bo wszystko znajduje się w środku biurka, ale też zyskujemy całkiem nieźle wyglądający mebel. Bo obudowa-biurko prezentuje się naprawdę świetnie. Nowocześnie, a zarazem elegancko. Pasuje do telewizora, konsol – idealny mebel dla gracza.

Lian Li szykuje dwie wersje – różnią się rozmiarem, ale i ceną. Za większy model, który mieści w sobie więcej (i większe) podzespołów zapłacić trzeba 1189$, za drugi, nieco mniejszy – 989$. Niemało, biorąc pod uwagę fakt, że do tego wszystkie najważniejsze elementy trzeba dokupić. To przecież tylko obudowa.

398253705805705678

Nie tylko cena może być problemem. Twórców takiej obudowy już dawno „przegonili” producenci komputerów, tworząc mini-PC. Takie Steam Machines bywają mniejsze od konsol, więc położenie ich na biurku to żaden problem.

Dobry, ale spóźniony pomysł?

Skończyły się czasy, kiedy blaszaki były wielkimi, białymi „klocami”, które chciało się ukryć pod biurkiem. Dzisiaj to estetyczne gadżety. Po co więc nam wielkie biurko-obudowa?

Z drugiej strony zawsze na czymś trzeba pracować, więc łączy się przyjemne z pożytecznym. Choć nie da się ukryć, że to gadżet dla nieco bogatszych użytkowników. Może i nie jest to sprzęt pierwszej potrzeby, ale gdybym kiedyś chorował na nadmiar gotówki, to chyba bym się skusił.

398253705805967822

A Wy?

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)