Philips OLED+ 935. Najwyższa półka dla kinomaniaków

Strona głównaPhilips OLED+ 935. Najwyższa półka dla kinomaniaków
02.09.2020 10:41
Nowa pozycja w ofercie Philipsa - OLED+ 935.
Nowa pozycja w ofercie Philipsa - OLED+ 935.
Źródło zdjęć: © TP Vision (materiały prasowe)
Mateusz Czerniak
Mateusz Czerniak

OLED+ 935 to nowy telewizor w ofercie holenderskiego producenta i jednocześnie jego najwyższej jakości propozycja dla kinomaniaków. Potwierdza to przyznana mu nagroda w kategorii Home Theater TV przez Expert Imaging and Sound Association (EISA).

Philips OLED+ 935 wyposażony jest w wielogłośnikowy system audio 3.1.2 renomowanej firmy Bowers & Wilkins, czterostronne oświetlenie Ambilight – u niedawno debiutujących modeli OLED 805, 855 i 865 znajdziemy trzystronne – procesor Philips P5 czwartej generacji wspierany przez sztuczną inteligencję oraz system Anrdroid TV 9.

W nowym modelu rozszerzono również autorską funkcję sztucznej inteligencji odpowiadającą za jakość obrazu. Jak tłumaczy producent w informacji prasowej, rozwiązanie to "wykorzystuje sieci neuronowe i uczenie maszynowe do analizy milionów klipów wideo z bazy opracowanej przez zespół badawczy Philips na przestrzeni ostatnich 30 lat". To w efekcie "zapewnia poprawę pięciu głównych elementów składających się na jakość obrazu (poprawa materiału źródłowego, kolory, kontrast, płynność ruchu i ostrość obrazu) oraz zapewnia lepszą równowagę między nimi".

OLED+ 935 oferuje wsparcie dla wszystkich głównych formatów HDR, czyli HDR10, Dolby Vision oraz HDR10+.

Fantastyczny dźwięk

Jedną z najmocniejszych stron telewizora jest na pewno system dźwiękowy stworzony przez Bowers & Wilkins. OLED+ 935 jest pierwszym telewizorem marki Philips wyposażonym zarówno w dedykowane przetworniki Dolby Atmos Elevation, jak i unikalny centralny zespół głośników wysokotonowych Tweeter-on-Top stworzonych przez wyżej wspomnianą firmę.

381465004526288618
Źródło zdjęć: © TP Vision (materiały prasowe)
Udostępnij:
Komentarze (1)