Philips pomoże na zimową depresję

Philips pomoże na zimową depresję
Damian

01.11.2008 12:00, aktual.: 15.03.2022 10:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Każdego czasami dopada zimowa chandra. Jeśli masz problemy ze snem, jesteś ciągle zmęczony, to Philips, dzięki terapii świetlnej jest w stanie Ci pomóc.

Każdego czasami dopada zimowa chandra. Jeśli masz problemy ze snem, jesteś ciągle zmęczony, to Philips, dzięki terapii świetlnej jest w stanie Ci pomóc.

Wiadomo, że w zimę słońce szybciej zachodzi, dni są krótsze, a za oknami pada śnieg i deszcz. U każdego może to spowodować spadek nastroju, uczucie zmęczenia oraz problemy ze snem. Jest wręcz udowodnione, że brak światła może powodować depresję.

Rozwiązanie tego problemu znalazła firma Philips, która opracowała specjalny gadżet - goLITE BLU, który za pomocą terapii światłem potrafi zniwelować niepożądane skutki zimy. Naukowcy odkryli, że gadżet może uregulować nasz biologiczny zegar oraz całodobowy rytm.

Obraz
© [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2008/11/41arsnixufl_ss400_.jpg)

Podobno urządzenia wystarczy używać ok 15-20 minut w ciągu doby i już po kilku dniach widać poprawę. Gadżet mierzy ok 14cm na 14cm i waży zaledwie 340 gramy. Wyposażony jest w zegar, budzi, akumulator, który można doładowywać oraz specjalną walizkę do bezpiecznego transportowania.

Sugerowana cena urządzenia wynosi 279$.

Źródło: I4UZdrowie.flink.pl

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)