Philips - zwrot telewizora do 30 dni

Philips - zwrot telewizora do 30 dni

Philips - zwrot telewizora do 30 dni
Szymon Adamus
02.05.2011 08:04

Firma Philips może i rezygnuje z produkcji telewizorów, ale nie przestaje ich wspierać. Polski oddział ma w ofercie ciekawą promocję.

Firma Philips może i rezygnuje z produkcji telewizorów, ale nie przestaje ich wspierać. Polski oddział ma w ofercie ciekawą promocję.

Oferta promocyjna "Testuj przez 30 dni od zakupu" dotyczy modeli z serii 7000, 8000 i 9000.

[cytat]Dajemy Ci gwarancję zwrotu pieniędzy za kupiony telewizor, jeśli w ciągu 30 dni okaże się, że nie spełnia on Twoich oczekiwań i chciałbyś go oddać[/cytat]

  • czytamy na oficjalnej stronie producenta. Formularz zwrotu telewizora znajduje się na tej stronie. Zawiera on bardzo szczegółowe dane, włącznie z numerem seryjnym panelu, miejscem zakupu i otwartym polem na uzasadnienie rezygnacji z zakupu.

[cytat]W przypadku skorzystania dodatkowo z usługi bezpłatnego montażu klient zgadza się na potrącenie kosztu montażu od kwoty, za którą został zakupiony telewizor (170 zł netto) - informuje producent.[/cytat]

Regulamin promocji jest oczywiście ogólnodostępny. Trwa ona do 30.06.2011 i dotyczy wybranych modeli kupionych na sklepach RTV na terenie Polski. Oto sprzęt objęty promocją:

Obraz
© [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2011/04/promocjaPhilipsa4.jpg)

Kwoty podane w tabelce nie są wiążące. To tylko ceny rekomendowane.

W promocji można zwrócić jeden telewizor, panel musi być sprawny, zapakowany w oryginalne, niezniszczone opakowanie, ze wszystkimi akcesoriami. Klient musi mieć dowód zakupu w postaci paragonu (faktury VAT nie są akceptowane) i wypełnioną kartę gwarancyjną. Pieniądze są przelewane na konto bankowe w ciągu 30 dni. Co istotne, Philips zwraca kwoty nieprzekraczające cen rekomendowanych.

Źródło: Philips

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)