Pierwsza recenzja i ocena Dead Space 2!

Pierwsza recenzja i ocena Dead Space 2!30.12.2010 12:57
Pierwsza recenzja i ocena Dead Space 2!
Mateusz Gajewski

Warto zainwestować pieniądze w nową grę opowiadającą o przygodach Isaaca Clarke'a?

Warto zainwestować pieniądze w nową grę opowiadającą o przygodach Isaaca Clarke'a?

Premiera dopiero pod koniec stycznia (28.01), ale już teraz w Sieci pojawiła się pierwsza recenzja, a zarazem werdykt o Dead Space 2.

Official Xbox Magazine postanowił dać grze spory kredyt zaufania - otrzymała ona ocenę niemal najlepszą! 9,5 na 10 punktów potwierdza to, że studio Viscreal Games wie, co robi. Jako zalety wskazywano przede wszystkim niesamowity klimat, jeszcze bardziej potęgujący napięcie w porównaniu do pierwowzoru.

Również długość gry jest bardzo zadowalająca - z pewnością to nie tytuł na jeden czy dwa wieczory. No i to, co najważniejsze - oprawa dźwiękowa, która nieraz przyprawi o dreszcze, gdy zza pleców wyskoczy Wam wielonoga kreatura.

381074666473144042
Źródło zdjęć: © [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2010/12/DeadSpace21.jpg)

Możemy więc śmiało powiedzieć, że jest dobrze. Warto dodać, że gra (także w Polsce) pojawi się w wersji kolekcjonerskiej - w pudełku znajdziemy miniaturową replikę pistoletu plasma cutter. Szkoda, że tej wersji nie będzie na PlayStation 3, a jedynie na PC i Xbox 360.

PS Posiadacze PS3 otrzymają natomiast remake gry Dead Space Extraction z Wii, która będzie obsługiwała kontroler PS Move!

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)