Pierwsze info na temat nowych map do Modern Warfare 2 - aktualizacja

Pierwsze info na temat nowych map do Modern Warfare 2 - aktualizacja
Mateusz Gajewski

17.01.2010 00:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Modern Warfare 2 okazało się najlepiej sprzedającą się grą w okresie przedświątecznym. Jak zapewne pamiętacie zapowiadano, że pierwszy map pack dodający nowe lokacje do trybu multiplayer, ma się ukazać ekskluzywnie dla konsoli Xbox 360 (na PS3 pojawi się nieco później). Takich informacji udzielili przedstawiciele Infinity Ward podczas prezentacji Microsoftu na targach E3 2009. Dziś w sieci pojawiło się pierwsze wideo, które może okazać się przeciekiem ujawniającym nowe mapy.

Wideo niestety przestało działać, a co więcej okazało się, iż cała historia to nieprawda, więc usunęliśmy je.

Modern Warfare 2 okazało się najlepiej sprzedającą się grą w okresie przedświątecznym. Jak zapewne pamiętacie zapowiadano, że pierwszy map pack dodający nowe lokacje do trybu multiplayer, ma się ukazać ekskluzywnie dla konsoli Xbox 360 (na PS3 pojawi się nieco później). Takich informacji udzielili przedstawiciele* Infinity Ward* podczas prezentacji Microsoftu na targach E3 2009. Dziś w sieci pojawiło się pierwsze wideo, które może okazać się przeciekiem ujawniającym nowe mapy.

[Aktualizacja] Wideo niestety przestało działać, a co więcej okazało się, iż cała historia to nieprawda, więc usunęliśmy je.

Abandon, Compact, *Complex *czy The White House to robocze tytuły tylko niektórych z nich. Ogółem wiosenny map pack ma zawierać 6 nowych lokacji do trybu multiplayer Modern Warfare 2. Ponadto, jak podaje wideo, zanim nowe mapy trafią do sprzedaży, to na Xbox Live (i prawdopodobnie PlayStation Network) pojawi się paczka "Classic" z mapami z poprzedniej części MW. Oznacza to, że lokacje takie jak Shipment, Crash czy Overgrown będą dostępne prosto z playlist Modern Warfare 2. Ciekaw jestem czy owa paczka będzie także zawierała lokacje z DLC do CoD4: Modern Warfare. Te mapki także były dość interesujące...

Swoją drogą nie wiemy na 100%, czy informacja, którą podajemy, jest prawdziwa. Wygląda ona dość wiarygodnie, ale może się okazać, że ktoś chciał tylko podbić nieco licznik odsłon swojego profilu na YouTube. W związku z tym wypada poczekać na oficjalne stanowisko developera...

Źródło: n4g

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)