Pierwsze oficjalne zdjęcia Captain America

Pierwsze oficjalne zdjęcia Captain America

Pierwsze oficjalne zdjęcia Captain America
Ireneusz Podsobiński
29.10.2010 09:50

UPDATE ! Podmieniłem zdjęcia na lepsze jakościowo!

Komiksowo ciąg dalszy. W sieci opublikowano pierwsze oficjalne zdjęcia z filmu Captain America: The First Avenger, który pojawią się w listopadowym numerze magazynu Entertainment Weekly. Enjoy!

UPDATE [02.11.10]! Podmieniłem zdjęcia na lepsze jakościowo!

Komiksowo ciąg dalszy. W sieci opublikowano pierwsze oficjalne zdjęcia z filmu Captain America: The First Avenger, który pojawią się w listopadowym numerze magazynu Entertainment Weekly. Enjoy!

Obraz
© [źródło](http://niezlekino.pl/images/2010/10/captainamericasmallew.jpg)
Obraz
© [źródło](http://c0181321.cdn.cloudfiles.rackspacecloud.com/PHnTIpw5Fyhbqv_1_l.jpg)
Obraz
© [źródło](http://c0181321.cdn.cloudfiles.rackspacecloud.com/PHC6irwPxboPFK_1_l.jpg)
Obraz
© [źródło](http://c0181321.cdn.cloudfiles.rackspacecloud.com/PHbLL0oyw7Uoei_1_l.jpg)
Obraz
© [źródło](http://c0181321.cdn.cloudfiles.rackspacecloud.com/PHoANCMvJmRbst_1_l.jpg)
Obraz
© [źródło](http://c0181321.cdn.cloudfiles.rackspacecloud.com/PHjBA9CZH87Cms_1_l.jpg)
Obraz
© [źródło](http://c0181321.cdn.cloudfiles.rackspacecloud.com/PHfTqWV6vLEojk_1_l.jpg)

I jeszcze słowo od Chrisa Evansa na temat wyboru roli:

[cytat]Swego czasu powiedziałem kumplowi, że "Jeśli film okaże się klapą, mam przerąbane. Jeśli film okaże się hitem, mam przerąbane." Po prostu się bałem. Zdałem sobie sprawę, że moje decyzje były oparte na strachu, a lepiej nie podejmować decyzji ze strachu. Nie mogę uwierzyć, że aż za bardzo bałem się zagrać Captain America.[/cytat]

Strach Evansa jest jak najbardziej uzasadniony. Reżyser filmu, Joe Johnston, nie należy do najlepszych w swoim fachu, więc jest się czego obawiać. Do tej pory nie mogę przeboleć, że twórca słabego Wilkołaka otrzymał tę robotę. Jestem ciekaw, czym kierowali się producenci przy jego wyborze?

Fabuła: Akcja filmu ma być umiejscowiona w czasach II Wojny Światowej. Steve Rogers, urodzony w czasie Wielkiego Kryzysu, dorastał jako cherlawy chłopiec w biednej rodzinie. Przerażony zdjęciami najazdu nazistów na Europę postanawia wstąpić do wojska. Niestety ze względu na swoją wrodzoną słabość, zostaje odrzucony. Jego szczerą prośbę usłyszał jednak generał Chester Phillips, który proponuje mu udział w specjalnym eksperymencie ? Operacji: Odrodzenie. Po tygodniach testów Rogersowi zostaje w końcu zaaplikowane serum ?super-żołnierza?, a także poddaje się go działaniu promieniom ?vita?. Rezultatem jest ciało tak perfekcyjne, na ile może być jeszcze ludzkie. Po intensywnym treningu fizycznym i taktycznym, Rogers otrzymuje swoje pierwsze zadanie jako Captain America.

Captain America:* The First Avenger * reżyseruje Joe Johnston. W rolach głównych występują Chris Evans, Hugo Weaving, Tommy Lee Jones i Samuel L. Jackson. Polska premiera zaplanowana jest na 22 lipca 2011.

Foto: Movieweb

Źródło: Movieweb

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)