Pierwsze recenzje Star Wars: TFU

Pierwsze recenzje Star Wars: TFU

Pierwsze recenzje Star Wars: TFU
Igor Chrustek
06.09.2008 14:38

Lord Vader może być bardzo zły. A wszystko za sprawą pierwszych recenzji Star Wars: The Force Unleashed. Moje przeczucie po raz kolejny mnie nie myliło: jeszcze długo nie powstanie lepsza gra w uniwersum Gwiezdnych Wojen, która pobije SW: KotOR. Cztery recenzje w prestiżowych magazynach pozwalają na łatwą decyzję: kupić, czy nie? Średnia ocena gry to 68% - przerażająco słabo.

Lord Vader może być bardzo zły. A wszystko za sprawą pierwszych recenzji Star Wars: The Force Unleashed. Moje przeczucie po raz kolejny mnie nie myliło: jeszcze długo nie powstanie lepsza gra w uniwersum* Gwiezdnych Wojen*, która pobije SW: KotOR. Cztery recenzje w prestiżowych magazynach pozwalają na łatwą decyzję: kupić, czy nie? Średnia ocena gry to 68% - przerażająco słabo.

Oto jak kształtuje się punktacja:

  • Official Xbox Magazine - 75 **
  • *GamePro *- **70 **
  • games(TM) - **70 **
  • Electronic Gaming Monthly- 56

Czy zatem* TFU* będzie pretendentem do tytułu Największego Rozczarowania Roku? Myślę, że to gracze wydadzą właściwy osąd. Premiera zaplanowana jest na 16 września. Przekonamy się, czy produckja odniesie komercyjny sukces. Patrząc na tłumy fanów uniwersum* SW*, jestem pewien, że tak.

Źródło: Metacritic

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)