Pierwsze w Polsce muzeum erotycznych gadżetów

Pierwsze w Polsce muzeum erotycznych gadżetów02.02.2011 09:00
Erotyczne gadżety
Erotyczne gadżety
Jakub Tabaczewski

Muzeum Erotyki zostanie otwarte już za tydzień w Warszawie. Czego możemy się spodziewać?

Muzeum Erotyki zostanie otwarte już za tydzień w Warszawie. Czego możemy się spodziewać?

W następnym tygodniu w biurowcu przy ul. Grzybowskiej w Warszawie zostanie otwarte Muzeum Erotyki. Będzie to pierwsze tego typu muzeum w naszym kraju. Właściciel - Dariusz Kędziora - liczy, że mieszkańcy stolicy będą bardziej wyrozumiali niż rodacy w Krakowie, gdzie w wyniku licznych protestów podobny obiekt nie został otworzony.

Warszawskie Muzeum Erotyki jest prywatną inicjatywą (Muzeum Erotyki sp. z o.o.). Zbiory pochodzą z terenów całego świata i były gromadzone przez ostatnie 20 lat. Odwiedzający będą mogli podziwiać ponad dwa tysiące eksponatów, m.in. automat do sprzedaży prezerwatyw z 1934 roku.

Właściciel muzeum podkreśla:

[cytat]Nie mamy się czego wstydzić. To będzie muzeum na miarę tych w Paryżu czy Barcelonie. Może nie tak ogromne jak berlińskie, ale zbiory mamy równie cenne. Koncentrujemy się na sztuce erotycznej, żadnej pornografii - mówi właściciel. Żadnych pokojów na godziny tutaj nie ma.[/cytat]

Wszyscy zainteresowani erotycznymi gadżetami będą mogli udać się do muzeum na ulicy Grzybowskiej już 8 lutego. Wstęp tylko dla osób pełnoletnich. Cena biletu - 30 złotych.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)