Pierwsze zdjęcie Catwoman [foto]

Pierwsze zdjęcie Catwoman [foto]
05.08.2011 18:00
Pierwsze zdjęcie Catwoman [foto]
Ireneusz Podsobiński
Ireneusz Podsobiński

Bane nie jest już dla nas tajemnicą, więc przyszła pora na Catwoman. W sieci zadebiutowało pierwsze oficjalne zdjęcie Anne Hathaway w kostiumie. Czy tak ją sobie wyobrażaliście?

| Oficjalne zdjęcie

392009320281354205

Dużą wersję zdjęcia możecie obejrzeć TUTAJ.

Muszę przyznać, że jestem poniekąd rozczarowany. Postać na zdjęciu w niczym nie przypomina Catwoman. Ja rozumiem, że nolanowska wersja nie mogła być podobna do burtonowskiej, czy... tfu... pitofskiej, ale czy musiano zatem brać się za Kobietę Kota? I tu leży pies pogrzebany. Obrazek pojawił się na oficjalnej stronie jako "selina_kyle.jpg". Czyżby zatem nie był to finalny wizerunek Catwoman? A może Selina Kyle nie zostanie Kobietą Kotem?

NA NASTĘPNEJ STRONIE: ZDJĘCIA Z PLANU

The Dark Knight Rises reżyseruje Christopher Nolan. W filmie występują Christian Bale (Batman), Anne Hathaway (Catwoman), Tom Hardy (Bane), Joseph Gordon-Levitt (John Blake), Gary Oldman (Jim Gordon), Marion Cotillard (Miranda Tate), Michael Caine (Alfred) i Morgan Freeman (Lucius Fox). Plotki donoszą o występie Liama Neesona w roli Ra’s al Ghul (może w formie flashbacków?). Polska premiera zapowiedziana jest na 3 sierpnia 2012.

Foto: /Film

| Zdjęcia z planu

KLIKNIJ NA OBRAZEK BY POWIĘKSZYĆ

Foto: SpoilerTV

Źródło: /Film

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)