Pierwsze zdjęcie obsady X-Men: First Class [foto]

Pierwsze zdjęcie obsady X‑Men: First Class [foto]

Pierwsze zdjęcie obsady X-Men: First Class [foto]
Ireneusz Podsobiński
18.01.2011 20:56

UPDATE! Dodałem pierwszy plakat i pięć nowych zdjęć (w tym Magneto w uzbrojeniu)!

W sieci pojawiło się pierwsze promocyjne zdjęcie X-Men: Pierwsza klasa. Można na nim zobaczyć niektórych bohaterów (m.in. Emmę Frost, Mystique, Magneto, Xaviera). Jest tylko jedno "ale"...

| Zdjęcie klasowe

Obraz

O ile to nie fake, wygląda strasznie tandetnie. Wiem, że nie powinno się oceniać filmu po jednym obrazku, ale jako zdjęcie promocyjne widziałbym coś zdecydowanie bardziej dopracowanego. Wszyscy wyglądają jak z jakiegoś taniego serialu telewizyjnego (przypomina się Generation X). Gdyby nie osoba reżysera i producenta, zacząłbym się naprawdę martwić.

I najważniejsze, co tam robi Szymon Majewski? ;)

Dziwi także brak zwiastuna, a do premiery zostało przecież tylko kilka miesięcy.

Fabuła: Zanim Charles Xavier i Erik Lehnsherr zostali Profesorem X i Magneto, byli młodymi mężczyznami, odkrywającymi własne moce. Zanim zostali wrogami, byli przyjaciółmi, współpracującymi z innymi mutantami. Podczas próby powstrzymania śmiertelnego niebezpieczeństwa pojawiła się rysa na ich przyjaźni, która doprowadziła do wojny.

*X-Men: Pierwsza klasa *wyreżyserował Matthew Vaughn (Kick-Ass). Producentem jest Bryan Singer (X-Men 1 i 2). W filmie występują James McAvoy (Xavier), Michael Fassbender (Magneto), Kevin Bacon (Sebastian Shaw), January Jones (Emma Frost) i Rose Byrne (dr Moira MacTaggert). Polska premiera nastąpi 3 czerwca 2011.

NOWE ZDJĘCIA ZNAJDZIECIE NA NASTĘPNEJ STRONIE!

Foto: Movieweb

| Plakat i nowe zdjęcia

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Po rych zdjęciach film prezentuje się już lepiej. Szczególnie podoba mi się hełm Magneto, który jest bliższy komiksowemu oryginałowi - w poprzednich filmach był on dla mnie największą bolączką postaci granej przez Iana McKellena.

Foto: Movieweb, /Film

Źródło: Movieweb/Film

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)