Pierwsze zdjęcie z Uniwersalnego żołnierza 3

Pierwsze zdjęcie z Uniwersalnego żołnierza 324.04.2009 13:00
universal
universal
Ireneusz Podsobiński

Dzisiaj mam dzień sprowadzania na ziemię. O ile w związku z Predators Roberta Rodrigueza było to przeżycie całkiem przyjemne, o tyle w przypadku trzeciej części Uniwersalnego żołnierza już nie bardzo. Tak, ponoć Jean-Claude Van Damme został zmuszony do występu w tym projekcie, ale podświadomie ciągle miałem nadzieję, że nic z tego nie wyjdzie. Cóż, czas skonfrontować się z rzeczywistością. Zapraszam do obejrzenia pierwszego zdjęcia z filmu Universal Soldiers: The Next Generation (sic!).

Dzisiaj mam dzień sprowadzania na ziemię. O ile w związku z* *Predators Roberta Rodrigueza było to przeżycie całkiem przyjemne, o tyle w przypadku trzeciej części Uniwersalnego żołnierza już nie bardzo. Tak, ponoć Jean-Claude Van Damme został zmuszony do występu w tym projekcie, ale podświadomie ciągle miałem nadzieję, że nic z tego nie wyjdzie. Cóż, czas skonfrontować się z rzeczywistością. Zapraszam do obejrzenia pierwszego zdjęcia z filmu Universal Soldiers: The Next Generation (sic!).

universalsoldier3
universalsoldier3

Fabuła: Szalony czeczeński nacjonalista Basayev przejmuje kontrolę nad Czernobylem i grozi nuklearną katastrofą. Luc Devereaux przyłącza się do ponownie powołanego oddziału Uniwersalnych Żołnierzy. Ich misją będzie unicestwienie wroga i rozładowanie bomb. Ku zaskoczeniu Luca, jednym ze wskrzeszonych żołnierzy jest klon sierżanta Andrew Scotta. Na szczęście nie pamięta on wspólnych wydarzeń. W trakcie ataku na Czernobyl, Basayev za pomocą chipa przejmuje kontrolę nad Andrewem. Osamotniony Luc musi pokonać byłego sierżanta i ocalić świat.

Universal Soldiers: The Next Generation reżyseruje kompletnie nieznany filmowiec, John Hyams, co bynajmniej nie jest pocieszające. W rolach głównych występują Jean-Claude Van Damme, Dolph Lundgren, Zahary Baharov. Data premiery nie została jeszcze ustalona.

Foto: Filmjunk

Źródło: Filmjunk

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)