Pierwszy efektowny film Shyamalana [zwiastun]

Strona głównaPierwszy efektowny film Shyamalana [zwiastun]
11.02.2010 09:58
Pierwszy efektowny film Shyamalana [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Ireneusz Podsobiński

Niecały tydzień temu zaprezentowałem Wam reklamówkę Ostatniego Władcy Wiatru z Super Bowl, a dzisiaj pojawił się pierwszy pełny zwiastun. W "making of" któregoś ze starszych filmów M. Night Shyamalana reżyser wspominał, że nie lubi korzystać z efektów cyfrowych. Najwyraźniej zmienił zdanie, bo jego nowa produkcja jest nimi przepełniona. Może przekonał się, że w odpowiednich rękach efekty nie wyglądają nierealnie i warto z nich korzystać na równi (lub zamiast) z tradycyjnymi sztuczkami? Powód powodem, Shyamalan dołączył tym samym do grona wysokobudżetowców przepełnionych komputerową ingerencją. Zło dopadnie w końcu każdego ;)

Niecały tydzień temu zaprezentowałem Wam reklamówkę *Ostatniego Władcy Wiatru *z Super Bowl, a dzisiaj pojawił się pierwszy pełny zwiastun. W "making of" któregoś ze starszych filmów M. Night Shyamalana reżyser wspominał, że nie lubi korzystać z efektów cyfrowych. Najwyraźniej zmienił zdanie, bo jego nowa produkcja jest nimi przepełniona. Może przekonał się, że w odpowiednich rękach efekty nie wyglądają nierealnie i warto z nich korzystać na równi (lub zamiast) z tradycyjnymi sztuczkami? Powód powodem, Shyamalan dołączył tym samym do grona wysokobudżetowców przepełnionych komputerową ingerencją. Zło dopadnie w końcu każdego ;)

Opis dystrybutora: Film zrealizowany na podstawie znanego serialu dla dzieci, osadzony w świecie fantasy wzorowanym na azjatyckiej metafizyce, w którym głównymi wątkami są wschodnie sztuki walki i magia. Potomek znaczącej linii Awatarów musi nauczyć się odpowiedzialnego działania, aby skutecznie stawić czoła narodowi Ognia i nie dopuścić do zniewolenia narodów Wody, Ziemi i Powietrza.

The Last Airbender wyreżyserował M. Night Shyamalan. W rolach głównych występują debiutant Noah Ringer jako Aang i Dev Patel (Slumdog. Milioner z ulicy) jako Zuko. Polska premiera planowana jest na 3 września 2010.

396109183940187098

Foto: Impawards

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)