Pierwszy, niesamowity zwiastun nowego filmu Pixara - UP

Pierwszy, niesamowity zwiastun nowego filmu Pixara - UP

Pierwszy, niesamowity zwiastun nowego filmu Pixara - UP
Michał Matuszewski
08.11.2008 13:00

Przed chwilą pisałem o Piorunie, disnejowskiej animacji której żywot będzie pewnie krótki i dołączy ona do dziesiątek innych przeciętnych filmów puszczanych czasem w telewizji na święta. Za to teraz mam okazję napisać o animacji, która, jak to ostatnio bywa z filmami Pixara, może okazać się wielka. Prezentujemy pierwszy teaserowy zwiastun UP.

Przed chwilą pisałem o Piorunie, disnejowskiej animacji której żywot będzie pewnie krótki i dołączy ona do dziesiątek innych przeciętnych filmów puszczanych czasem w telewizji na święta. Za to teraz mam okazję napisać o animacji, która, jak to ostatnio bywa z filmami Pixara, może okazać się wielka. Prezentujemy pierwszy teaserowy zwiastun* UP*.

Bohaterem filmu jest ekscentryczny Carl Fredricksen , który na emeryturze postanawia w niecodzienny sposób okrążyć świat w poszukiwaniu przygód, niespodziewani dołącza do niego ośmioletni skaut Russell.

No dobre, pierwszy kilkusekundowy teaser pokazywałem parę dni temu, gdy pisałem o wrażeniach (niestety nie moich) z prezentacji jeszcze nieukończonego UP - jednak dopiero na podstawie tego można powiedzieć coś więcej. A raczej utwierdzić się w przekonaniu, że film będzie niezwykły. Pixar już dawno nie robił animacji ?dla dzieci", a najlepiej pokazał to w Wall-e. Filmy te, zachowując oczywiście pewną konwencję, dalece wykraczają poza ?bajki". Stają się prawdziwym kinem, w którym twórcy mogą rozwinąć swoją nieokiełznaną wyobraźnię.

Premiera latem 2009

Źródło: Filmstalker

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)