Pierwszy patch do Clear Sky

Pierwszy patch do Clear Sky

Pierwszy patch do Clear Sky
Igor Chrustek
04.09.2008 16:36

Malfeusz pisał ostatnio o tym, że S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky zaliczy obsuwę. Premiera została przeniesiona na piątego września, czyli na dzień jutrzejszy. Wszyscy Ci, którzy już złożyli zamówienie na grę powinni wiedzieć dwie rzeczy. Po pierwsze: pojawiły się recenzje, które nie są zbyt pochlebne - najgorsza nota to 6.5/10. Clear Sky jest jednak przeznaczony dla tych, którzy miło wspominają przygodę z wersją podstawową. Dodatek wydaje się więc całkiem atrakcyjny dla fanów gry. Po drugie: ukazał się pierwszy patch, który optymalizuje wymagania sprzętowe o prawie 5%. To wbrew pozorom całkiem sporo.

Malfeusz pisał ostatnio o tym, że* S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky* zaliczy obsuwę. Premiera została przeniesiona na piątego września, czyli na dzień jutrzejszy. Wszyscy Ci, którzy już złożyli zamówienie na grę powinni wiedzieć dwie rzeczy. Po pierwsze: pojawiły się recenzje, które nie są zbyt pochlebne - najgorsza nota to 6.5/10. Clear Sky jest jednak przeznaczony dla tych, którzy miło wspominają przygodę z wersją podstawową. Dodatek wydaje się więc całkiem atrakcyjny dla fanów gry. Po drugie: ukazał się pierwszy patch, który optymalizuje wymagania sprzętowe o prawie 5%. To wbrew pozorom całkiem sporo.

Ponadto, łatka poprawia stabilność gry oraz usuwa problemy z save/load. Patch waży 55 MB, jeśli już czekacie na przesyłkę z Clear Sky, warto zassać ten niewiele ważący pliczek. Usprawnienie ściągniecie klikając tutaj.

Źródło: Strategyinformer

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)