Pierwszy plakat nowego filmu Martina Scorsese

Pierwszy plakat nowego filmu Martina Scorsese28.03.2009 15:00
shutterislandposterm
shutterislandposterm
Michał Matuszewski

Parę miesięcy temu pisałem jak bardzo zajęty pracą jest Martin Scorsese. W planach Rise of Theodore Roosevelt z Leonardo DiCaprio w roli sławnego prezydenta, Frankie Machine z Robertem De Niro jako podstarzałym płatnym mordercą oraz dramat Silence. W październiku zaś premiera filmu Shutter Island. Czy będzie to powrót mistrza do formy sprzed lat? Oby, chociaż ostatnie produkcje na to nie wskazują. Za to pewnie będzie można liczyć na Di Caprio - aktor jest teraz w życiowej formie zawodowej. To na razie tylko przypuszczenia - o samym filmie wiemy niewiele. Właśnie ukazał się pierwszy teaserowy plakat - dobry i dość mocny.

Parę miesięcy temu pisałem jak bardzo zajęty pracą jest Martin Scorsese. W planach Rise of Theodore Roosevelt z Leonardo DiCaprio w roli sławnego prezydenta, Frankie Machine z Robertem De Niro jako podstarzałym płatnym mordercą oraz dramat Silence. W październiku zaś premiera filmu Shutter Island. Czy będzie to powrót mistrza do formy sprzed lat? Oby, chociaż ostatnie produkcje na to nie wskazują. Za to pewnie będzie można liczyć na Di Caprio - aktor jest teraz w życiowej formie zawodowej. To na razie tylko przypuszczenia - o samym filmie wiemy niewiele. Właśnie ukazał się pierwszy teaserowy plakat - dobry i dość mocny.*

*Plakat zdobyli redaktorzy serwisu ropeofsilicon.

Opis dystrybutora:

Akcja filmu rozgrywa się w 1954 roku na pięknej wyspie Zatoki Bostońskiej. W tak bajecznym miejscu znajduje się szpital dla obłąkanych przestępców. Na wyspie będzie prowadzone śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia jednej z pacjentek. Sprawa jest prowadzona przez federalnych szeryfów Tedda i Chucka. Kobieta zniknęła z pokoju, który był zamknięty, a w oknach były kraty. Pozostała po niej tylko zaszyfrowana wiadomość. Nad wyspę nadciąga huragan i łączność z resztą świata zostaje zerwana.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)