Pino rozwija się za granicą

Pino rozwija się za granicą23.01.2008 12:00
Paweł Cebula

Niecałe kilka tygodni temu, Internet Group S.A. (właściciel m.in.: pino.pl), rozpoczęła uruchamianie odpowiedników Polskich serwisów, przeznaczonych typowo na tamtejsze rynki. Na pierwszy rzut poszedł serwis Patrz.pl, który w przypadku Łotwy nazywa się Vaizdelis.lt, a z kolei w Estonii - Pilk.ee. Ostatnio uruchomione został kolejny znany użytkownikom Pino.pl odpowiednik iThink - Atvirai.lt.

Ciężko mówić w tej chwili, czy te startupy okażą się sukcesami, ale warto być dobrej myśli, gdyż tamtejsze rynki internetowe nie są aż tak dynamicznie rozwijające się (nasycone) jak ma to miejsce w przypadku Naszego kraju. Pierwsze statystyki wyglądają całkiem obiecująco.

Same serwisy są dostosowane do specyfiki tamtejszych rynków, z zachowaniem wszystkich funkcjonalności znanych z oryginału. Cieszy fakt, że zarówno Polskie serwisy zaczynają się rozwijać poza granicami kraju, jak i to, że mimo sporych ograniczeń (w dostępie do internetu, cenach dostępu do niego) jesteśmy w stanie zaoferować innym coś, co przyjmowane jest z otwartością.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)