PlayStation 5: Travis Scott będzie zachęcał do kupna nowej konsoli Sony

PlayStation 5: Travis Scott będzie zachęcał do kupna nowej konsoli Sony

PlayStation 5: Travis Scott będzie zachęcał do kupna nowej konsoli Sony
Adam Bednarek
26.10.2020 14:05

Sony zaciąga celebrytów do współpracy przy promocji PlayStation 5. Robert Lewandowski już zajawił posiadanie sprzętu. Travis Scott ma zapewnić więcej atrakcji.

Na razie informacja o marketingowym sojuszu jest lakoniczna. Pojawił się filmik:

I zapowiedź wspólnych akcji. Mowa tutaj o wydarzeniach w grach, ale też gadżetach sygnowanych logo Cactus Jack - czyli marką, za którą raper stoi.

Cactus Jack ma na swoim koncie m.in. buty powstałe we współpracy z Nike.

Jego buty są mieszaniną różnych elementów związanych z dorastaniem, takich jak wytrzymałość tradycyjnych ubrań roboczych, naturalne odcienie kojarzące się z aktywnością na świeżym powietrzu oraz surrealistyczny klimat Astroworld. Travis dzieli się swoimi doświadczeniami z dzieciakami z Houston –daje im wskazówki, jak walczyć o siebie i inspiruje do szukania nowych możliwości rozwoju.

381616581186626460

Niewykluczone, że Sony też pójdzie w tym kierunku, bo buty nawiązujące do growych uniwersów to nowy trend w branży. Adidas szykuje zestaw z "Cyberpunk 2077", a niedawno Reebok zapowiedział kolekcję inspirowaną Assassin's Creed Valhalla.

Nie tylko Sony szuka innych sposobów na wypromowanie sprzętu. Niedawno Microsoft pokazał, że potrafi śmiać się z siebie i nawiązując do memów, przygotował lodówkę wyglądającą jak Xbox Series X. Takie urządzenie dostał np. Snoop Dogg.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)