Plecak na lustrzankę i 11 obiektywów!

hama daytour 3
hama daytour 3
Blomedia poleca

19.09.2010 19:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Fotoblogia prezentuje bardzo ciekawy plecak dla fotografa-gadżeciarza. W końcu tylko prawdziwy gadżeciarz lub naprawdę profesjonalny fotograf ma potrzebę noszenia przy sobie jednocześnie 11 obiektywów.

Fotoblogia prezentuje bardzo ciekawy plecak dla fotografa-gadżeciarza. W końcu tylko prawdziwy gadżeciarz lub naprawdę profesjonalny fotograf ma potrzebę noszenia przy sobie jednocześnie 11 obiektywów.

Hama przedstawiła nową linię kompaktowych, aczkolwiek pakowanych plecaków. W skład Daytour serii wejdą Hama Backpack 230 oraz Hama Backpack 180. Oba plecaki zostały stworzone z myślą o bezpiecznym transportowaniu drogiego sprzętu, do którego naturalnie zalicza się nie tylko sam aparat. Backpack 320, poza lustrzanką i innymi mniejszymi akcesoriami, jest w stanie pomieścić aż 11 obiektywów.

Jego mniejszy brat, Hama Daytour Backpack 180, oferuje równie imponująca liczbę 8 obiektywów, które można schować do specjalnie przygotowanych przegród. W obu plecakach miejsce na lustrzankę zostało przewidziane na samej górze, tak aby mieć do niej łatwy dostęp w każdym momencie. Dodatkowe kolorowe kieszonki pomogą w odróżnieniu od siebie akcesoriów (np. zapełnionych od pustych kart pamięci).

Obraz
© [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2010/09/hamadaytour180.jpg)

Ponadto dostęp do głównej kieszeni w modelu Daytour Backpack 230 możliwy jest dzięki umieszczonym po boku dwóm zamkom. W ten sposób możemy szybko wyjąć lustrzankę, nie otwierając całego plecaka i nie narażając innych elementów na uszkodzenie. Daytour Backpack 180 jest niestety otwierany tylko od góry.

Zarówno Daytour 180, jak i Daytour 230 zostały wyposażone w osłonę przeciwdeszczową oraz gumowaną podstawę. Większa wersja plecaka będzie kosztować 139 euro (550 zł). Backpack 180 ma być dostępny w cenie 99 euro (392 zł).

Źródło: fotoblogia

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)