Plotka: Google kupi Valve

Plotka: Google kupi Valve17.09.2008 18:59
Plotka: Google kupi Valve
Igor Chrustek

Większa ryba zjada mniejsze - to stare chińskie przysłowie może streścić plotkę jaka pojawiła się dzisiaj na wielu serwisach internetowych. The INQUIER twierdzi, że zostało poinformowane o planach Google na najbliższy czas. Według nich, firma zamierza wykpić Valve - dewelopera choćby Half-Life'a 2. Jeśli wierzyć, jak to śmiesznie brzmi, właściwym informatorom już wkrótce dojdzie do przejęcia.

Większa ryba zjada mniejsze - to stare chińskie przysłowie może streścić plotkę jaka pojawiła się dzisiaj na wielu serwisach internetowych. The INQUIER twierdzi, że zostało poinformowane o planach Google na najbliższy czas. Według nich, firma zamierza wykpić Valve - dewelopera choćby Half-Life'a 2. Jeśli wierzyć, jak to śmiesznie brzmi, *właściwym informatorom *już wkrótce dojdzie do przejęcia.

Jeśli informacja zostanie potwierdzona przez* Google*, lub samo* Valve *możemy spodziewać się tylko dobrego. Przyszli właściciele odkręcą Zawór z pieniędzmi, które zasilą konta pracowników Valve, dzięki czemu zostanie sfinansowanych wiele ciekawych projektów, jakie firma ma w zanadrzu. Czekamy na dalszy rozwój sytuacji. Google Steam?

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)