PlugedIn - nagrania w jakości HD

PlugedIn - nagrania w jakości HD18.04.2008 16:00
Paweł Cebula

Firma PluggedIn Media prowadzi aktualnie testy nowego serwisu, który będzie oferował różnego rodzaju nagrania wideo. Niby nic nowego, bo przecież jest mnóstwo serwisów wideo, jednak wszystkie je łączy jedno i to samo - kiepska jakość nagrań. Dlatego też serwis tworzony przez PluggedIn Media będzie oferować teledyski w jakości HD.

Kolekcja wideo, które ma do zaoferowania PluggedIn liczy sobie ok. 10 tys. plików pochodzących od największych wytwórni fonograficznych. Jednak zdecydowanie niemiłym rozczarowaniem może być fakt, że w trakcie przeglądania zasosób okaże się, że trafiliśmy na wideo bardzo przeciętniej jakości - oznaczonej jako "broadcast quality". Rozumiem, że oferta musi być szeroka i interesująca, ale tworząc taki wyróżniający się jakością nagrań serwis, można by zrezygnować z niektórych plików.

Niemiłym rozczarowaniem może być fakt, że aktualnie nagrania dostępne są tylko dla użytkowników ze Stanów Zjednoczonych i Kanady - może jednak z czasem się to zmieni i jest to tylko chwilowy stan związany z testami. Aby mieć możliwość oglądania plików (jeżeli jest się mieszkańcem któregoś z wymienionych krajów) trzeba dodatkowo zainstalować specjalną wtyczkę.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)