Po co dzieciom tablety?

Strona głównaPo co dzieciom tablety?
02.12.2013 16:02
Tablety EduTab2+ są doskonałe dla dzieci.
Tablety EduTab2+ są doskonałe dla dzieci.
Cyber Parenting
Cyber Parenting

Przydają się i do nauki, i do zabawy. Ale najlepiej, jeśli to sprzęt od razu zaprojektowany z myślą o najmłodszych.

Czym powinien charakteryzować się tablet dla dziecka? Przede wszystkim, powinien być bezpieczny, a więc rodzic powinien mieć możliwość zablokowania dostępu do niebezpiecznych stron czy aplikacji.

Ale bezpieczeństwo ma też drugie oblicze. Co Wy na to, żeby tablet był pokryty… antybakteryjną powłoką? To możliwe!

I jeszcze trzecia rzecz: do tego wszystkiego powinien fajnie wyglądać. Dobrze by było, że był kolorowy i podobał się dzieciakom.

Dobra wiadomość: tablety tablety Overmax spełniają wszystkie te wymagania!

Do wyboru, do koloru

Co ważne, tablety Overmax dostępne są w dwóch wariantach – dla różnych grup wiekowych.

Dla pociech młodszych, od 4 roku życia, stworzono FantasyTab. Z kolei dla nieco starszych, bo dla dziewczynek i chłopców powyżej 7 roku życia, stworzono Edutab2+.

Poza wspomnianymi na wstępie charakterystycznymi cechami, tablety oferują zainstalowane już aplikacje, tworzone przez partnerów firmy Omnix. Kupujący Fantasytab znajdą na przykład programy do nauki języka angielskiego, a także aplikacje do malowania czy nawet… karaoke!

Dwie kamery pozwolą na robienie zdjęć i filmów, rysik na precyzyjne pisanie i rysowanie, a wymienne obudowy kolorystyczne sprawią, że tablet może zmieniać barwę albo przybrać taką, która bardziej odpowiada chłopcom czy dziewczynkom.

Z kolei Edutab2+ ma ekran o przekątnej 7 cali, kauczukową obudowę chroniącą przed uszkodzeniami i mnóstwo aplikacji edukacyjnych, w tym encyklopedię, programy językowe. Są nawet filmy z eksperymentami chemicznymi czy przepisy dla najmłodszych kucharzy.

KONKURS

Mamy dla was również konkurs w którym do wygrania są 2 tablety edukacyjne: Edutab2+ (tablet dla dzieci w wieku 7+) i Fantasytab (tablet dla dzieci od 4 lat). Wystarczy napisać w jednym zdaniu dlaczego to właśnie wasze dziecko powinno otrzymać nagrodę. Na odpowiedzi czekamy do 8 grudnia pod adresem konkurs@gadzetomania.pl. W tytule proszę wpisać „Konkurs Overmax”.

Więcej informacji na temat Fantasytab oraz Edutab 2+ na stronie http://kids.overmax.pl.

Artykuł sponsorowany

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)