Podsumowanie ankiety: "Na blogu NiezłeKino.pl powinno znajdować się więcej (...)"

miszka1

01.08.2008 14:49

Wreszcie nadszedł czas na podsumowanie ankiety, w której zapytaliśmy się Was o to, jak chcielibyście aby wyglądał nasz blog filmowy. Próba, która wzięła udział w badaniu ;) pozwala nam na wyciągnięcie ważnych wniosków co do najbliższej przyszłości NiezłegoKina.pl i Waszych oczekiwań. Pamiętajcie jednak, że żadna sonda nie zastąpi nam osobistego kontaktu z Wami i bieżącej wymiany zdań, uwag, czy pomysłów. Zapraszamy więc do komentowania oraz kontaktu mailowego. Adres naszej skrzynki to: redakcja@niezlekino.pl.

Oto wyniki sondy, która pomoże nam przy rozwoju NiezłegoKina.pl. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc!

Blog NiezłeKino.pl z każdym dniem staje się coraz lepszy. Obok stałych prac na polepszeniem treści, stylu, pracą nad charakterem bloga, staramy się wyjść poza ramy internetu, aby:

  1. być pierwszymi i przekazywać wam informacje ważne dla kinowej branży z pierwszej ręki (ostatnio relacjonowałem "na żywo", jako jedyny w Polsce, pokaz przedpremierowy Mrocznego Rycerza w warszawskim iMaxie, mogliście śledzić również całą serię relacji z jednego z największych festiwali filmowych w Polsce - Era Nowe Horyzonty, którą przygotowywał travis)
  1. Brać udział w inicjatywach, które każdy miłośnik kina powinien poprzeć (to właśnie u nas pojawiła się najpierw petycja w obronie kin Luna oraz Iluzjon, pod którą do tej pory zebraliśmy niemal 10 tysięcy podpisów! Już niedługo dam znać co dalej.).

Zapraszamy do NiezłegoKina.pl!

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)