Podsumowanie roku: podróbki konsol 2008

Podsumowanie roku: podróbki konsol 200816.12.2008 13:30
Podsumowanie roku: podróbki konsol 2008
Szymon Adamus

Xbox 360 tanieje jak szalony, PS3 już słabiej, ale można ją dostać w ciekawych zestawach, Wii jest nadal drogie, ale i tak sprzedaje się na świecie jak ciepłe bułeczki? Kto więc do diabła kupuje te wszystkie podróbki!

Oto kilka przykładów na to jak można zakpić sobie z praw autorskich producentów konsol.

Xbox 360 tanieje jak szalony, PS3 już słabiej, ale można ją dostać w ciekawych zestawach, Wii jest nadal drogie, ale i tak sprzedaje się na świecie jak ciepłe bułeczki? Kto więc do diabła kupuje te wszystkie podróbki!

Oto kilka przykładów na to jak można zakpić sobie z praw autorskich producentów konsol.

PX-3600

Powyżej pierwszy model. PX-3600 czyli podróbka pierwszego Xboxa. Podobieństwo widać na pierwszy rzut oka! Konsola została jednak usprawniona o firmowe odpalanie gier z dysku (i tylko tak ma się rozumieć) i pistolet w zestawie! W pudełku są też dwa pady z czego jeden (?) oferuje wibracje!

Niestety nie wiadomo jakie gry są zapisane w pamięci maszynki, ale coś czuję, że Gears Of War, Metal Gear Solid i Zelda mogą się najwyżej kłaniać przed PX-em.

Polystation 3 i FunStation 3

Przy wysokich cenach Playstation 3 może lepiej zainwestować w tańszą, a o wiele lepszą podróbkę? Najpierw Polystation 3 czyli marzenia każdego wiernego klienta... Microsoftu.

PolyStation 3 Review

Teraz platforma jeszcze doskonalsza! FunStation!!! Konsolę można dostać zagranicą za śmieszne 14 dolarów! A jest to nadal urządzenie wymarzone!

Na dołączonym kartridżu znajdziemy nie jedną, nie dwie, nie sto, ale milion gier! MILION GIER!!! Przecież to powinno kosztować kilka tysięcy dolarów!

Są też odjechane kontrolery, świetny kabel oferujący najwyższą jakość i super bezpieczne pudełko nie mające sobie równych pod względem ergonomii! WOO!!!

Vii 1 i 2

O tej konsoli pisaliśmy już wielokrotnie i za każdym razem żałowałem, że nie mieszkam w Chinach! Co za cudo!

KenSingTon Sport Vii Review ('Chintendo' Wii rip-off)

Na filmie widać recenzję drugiej odsłony platformy Vii. Dodatkowe argumenty za nią chyba nie są wymagane prawda? Wgrane do pamięci super hity, intuicyjne sterowanie, świeeeeeetny design i co za miodność!

POPstation

Czyli ciekawsze i tańsze PSP! Po co płacić za przereklamowany oryginał skoro można kupić chińską wersję z jeszcze lepszymi osiągami!? Nie wierzycie? Spójrzcie więc na równie ciekawą co w przypadku Vii 2 wideorecenzję:

POPstation review (PSP Rip off)

Chyba nikt nie będzie się ze mną spierał, że grafika rzuca na kolana! Do tego genialnie zaprojektowane postaci, świetna fabuła, częste zwroty akcji... można się zakochać!

Neo Double Games

Na koniec gratka dla (anty)fanów Nintendo. Neo Double Games może wyglądać jak Dual Screen, ale nie dajcie się oszukać! To znacznie bardziej zaawansowana technicznie konsola! Oferuje rewolucyjny system zmiany gier poprzez wyjmowanie ekranu, niesamowite efekty dźwiękowe i oprawę wizualną na poziomie Playstation 4.

Neo Double Games review (DS Rip off)

Osobom zakochanym w GBA SP polecam z kolei ten filmik.

Na deser coś dziwnego dla fanów Playstation 1 i 2... a raczej Paystation. Tylko proszę nie pytajcie mnie o co chodzi bo nie mam pojęcia. Może w tych automatach kupuje się punkty do Xbox Live? Wiecie, tak by za jednym razem wkurzyć fanbojów zarówno PS jaki X'a.

.

Jeśli Wy trafiliście na jakieś podobne "cudeńka", to nie krępujcie się. Podsyłajcie linki w komentarzach. Wspólnie się pośmiejemy.

Źródło: crapgetubergizmoAshens.com

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)