Podsumowanie tygodnia 03.03 - 09.03 na GRRR.pl

Podsumowanie tygodnia 03.03 - 09.03 na GRRR.pl09.03.2008 20:30
Maciej Madziński

Dziś kończy się pierwszy pełny tydzień marca. Poprzednie siedem dni było dość burzliwe zarówno w branży gier jak i na naszym blogu. Działo się dużo, dlatego też bez zbędnych wstępów skupmy się na podsumowaniu tygodnia.

Obrazek: Pong
Obrazek: Pong

We wtorek pokazaliśmy Wam limitowaną, edycję kolekcjonerską najnowszej gry z serii Alone in the Dark. Po raz kolejny nadarzyła się też okazja by poruszyć dość kontrowersyjny temat braku dysku w niektórych wersjach Xboxa 360. Natomiast wieczorem opisaliśmy bardzo nieprzyjemną sprawę związaną z serwisem Microsoftu, w którym to doszło do "okaleczenia" pewnej bardzo unikalnej 360-ki.

Obrazek: S.T.A.L.K.E.R Clear Sky
Obrazek: S.T.A.L.K.E.R Clear Sky

Czwartek był podobny do poniedziałku, bowiem tego dnia znów podaliśmy Wam dużo ważnych informacji. Najpierw przekazaliśmy Wam plotkę o tym, że być może *Crysis *w wersji na Xboxa 360 był prezentowany w trakcie tegorocznych targów GDC ewentualnym dystrybutorom. Następnie poinformowaliśmy Was o tym, że w sieci pojawiła się strona potwierdzająca istnienie The Sims 3. Tego samego dnia przedstawiliśmy również ciekawą propozycję laptopa dla gracza.

W piątek również działo się sporo. Przede wszystkim poinformowaliśmy Was o tym, że bardzo dobrze zapowiadający się Spore pojawi się również na... iPhonie. Co więcej... nie tylko on, ale również inne gry od EA! Tego samego dnia na GRRR.pl pojawił się również kolejny TOPster. Tym razem mogliście przeczytać o tym, co robić w trakcie nudnych wykładów. Na koniec dnia przekazaliśmy Wam dość ciekawą informację odnośnie ewentualnych negocjacji Sony z *Microsoftem *na temat Blu-raya w Xboxie 360.

Obrazek: Mafia 2
Obrazek: Mafia 2

I to wszystko w tym tygodniu. Kolejne podsumowanie powinno pojawić się jak zwykle w niedziele wieczorem.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)