Podsumowanie tygodnia 25.08.08 - 31.08.08 na GRRR

Maciej Madziński

01.09.2008 02:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Obraz

W *poniedziałek *mogliście u nas przeczytać listę TOP 10 gier jesieni na PC-ty według Malfeusza. Ponadto tego dnia przedstawiliśmy Wam kilka ciekawostek związanych z Games Convention 2008, a także donieśliśmy Wam o plotkach, z których wynika, że Crysis pojawi się na konsolach.

Obraz

W środę donieśliśmy Wam o tym, że w Europie pojawią się dwa nowe zestawy z konsolą PlayStation 3. Jakie? Zobaczcie sami. Następnie mogliście obejrzeć u nas film prezentujący rozgrywkę w LittleBigPlanet. W środę poinformowaliśmy Was również o tym, że powstanie Far Cry 3.

W czwartek poinformowaliśmy Was o tym, że Blizzard nie ma nic do konsol, aczkolwiek niestety większości gier tej firmy na nich nie będzie. Ponadto tego dnia mogliście u nas przeczytać o tym, że twórcy słynnej gry ICO wkrótce pokażą swój nowy projekt.

W piątek przekazaliśmy Wam trochę plotek o następcy konsoli Nintendo DS. Również w piątek pokazaliśmy Wam kilka nowych screenshotów z Gears of War 2, a także opublikowaliśmy listę TOP 10 gier jesieni na Xboxa 360.

GRRR: Duke Nukem Forever ma się dobrze!
GRRR: Duke Nukem Forever ma się dobrze!© [źródło](http://grrr.pl/2008/08/30/dukenukemforevermasiedobrze/)

I to już wszystko w tym tygodniu. Kolejne podsumowanie tygodnia pojawi się... nie, nie za tydzień, lecz wyjątkowo za dwa tygodnie.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)