Podsumowanie tygodnia 3.11.08 - 9.11.08 na GRRR

Podsumowanie tygodnia 3.11.08 - 9.11.08 na GRRR
Michał Zieliński

10.11.2008 14:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Poprzedni tydzień był równie gorący jak aura za oknem. Nie ma w tym nic dziwnego. Klimat się ociepla, a deweloperzy podgrzewają przedświąteczna atmosferę pierwszoligowymi pozycjami. Największe zaciekawienie wzbudzały w Was tematy związane z New Xbox Experience oraz   Falloutem 3. Sporym powodzeniem cieszyły się również recenzje najnowszych tytułów. Ale po kolei.

Poprzedni tydzień był równie gorący jak aura za oknem. Nie ma w tym nic dziwnego. Klimat się ociepla, a deweloperzy podgrzewają przedświąteczna atmosferę pierwszoligowymi pozycjami. Największe zaciekawienie wzbudzały w Was tematy związane z New Xbox Experience oraz   *Falloutem 3. *Sporym powodzeniem cieszyły się również recenzje najnowszych tytułów. Ale po kolei.

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2008/11/fx6800_slashgear496x337.jpg)

Poniedziałek zapowiadał się spokojnie. Mogliście przeczytać o fabule zmierzającej na srebrny ekran adaptacji Gears of War. Trzeba przyznać, że skrypt robi wrażenie. Nie mniejsze emocje wzbudził najnowszy trailer Prince of Persia o nieskromnym podtytule Glorious. Jednak daniem głównym dnia była informacja o najszybszym komputerze świata, który można złożyć za jedyne 4 tysiące funtów. Trzeba przyznać, że mimo ceny, sprzęt momentalnie wszedł na pierwsze miejsce listy marzeń pecetowców. Na zakończenie powróciliśmy do tematu GoW z nowiną, że druga część gry zbiera pierwsze, bardzo pochlebne opinie.

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2008/11/manhunt2boxart_1496x3301.jpg)

We wtorek na łamy naszego bloga trafiła GRRRecenzja Dead Space. Horror wydany na platformy obecnej generacji okazał się wcale nie taki straszny. Pisze obecnej, ponieważ razem z Damianem mogliście snuć domysły, jak będą wyglądali ich następcy. Trzeba przyznać, że Wasze pomysły do dzisiaj śnią mi się po nocach. Tematem, który wzbudził nie mniejsze zainteresowanie, był artykuł traktujący o ograniczeniach wiekowych. Na dobranoc przynieśliśmy Wam wiadomość o patchu mającym usprawnić Fallouta 3. Niestety, trafił on do sieci dopiero w piątek.

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2008/11/newxboxexperience496x2791.jpg)

Środa upłynęła pod znakiem New Xbox Experience. A dokładniej pod groźbą banów za jego nielegalne użytkowanie. Sprawa wzbudziła wiele emocji i ciekawych wniosków. Oprócz tego mogliście obejrzeć fanów gier przebranych za ich ukochane postaci. Cosplay to w Polsce zjawisko ciągle egzotyczne, ale również u nas wchodzi powoli w kanony kultury masowej. Niemniej miła dla oczu była reklama Guitar Hero: World Tour z Heidi Klum ubraną jedynie w ponętne bikini. Snuliśmy również domysły na temat nowego mmorpg opracowywanego przez Blizzard Entertaimen. Czyżby szykował się powrót Novy?

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2008/11/falloutwp81280x768496x2971.jpg)

Czwartek rozpoczął się bardzo smutno. Okazało się, że poszukiwany chłopiec został odnaleziony martwy. To nie jedyna informacja, która wstrząsnęła nami w ten dzień. Przyczynił się również do tego pewien amerykański więzień, który postanowił wytoczyć proces twórcom World of Warcraft. Dziwi nas jego tłumaczenie, tonący brzytwy się chwyta. Mogliście również przeczytać o tym, że Fallout osiągnął niebywały sukces i rozchodzi się po domach jak ciepłe bułeczki. Mimo tego, Cenega ciągle miała problemy z realizacją przedpremierowych zamówień. Na osłodę dnia Ubi Soft wydało patch poprawiający kilka błędów w Far Cry 2.

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2008/11/nxe021.jpg)

Piątek również został zdominowany przez New Xbox Experience. Mimo gróźb i licznych niebezpieczeństw opracowaliśmy betatest tego rewolucyjnego systemu. Cóż, od zawsze wyznajemy zasadę "wszystko dla czytelników". Jako, że Polacy to naród specyficzny i czasem lubi poczytać o niepowodzeniach, nie mniejszą popularnością cieszył się nowy TOPster. Traktował on o największych rozczarowaniach w historii gier. Początek weekendu przyniósł nam również informacje o platformie umożliwiającej sterowanie w grach poprzez ruch. Technologia wymaga dopracowania, ale już dzisiaj każe zastanowić się nad przyszłością.

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2008/11/vs11.jpg)

W sobotę mogliście przeczytać kolejną GRRRecenzje. Tym razem Szymon sprawdził dla Was nowe, długo oczekiwane rpg- Sacred 2. Gra zebrała pochlebne opinie, zarówno wśród redaktorów jak i czytelników. Był to również dzień, w którym rozegrała się batalia pomiędzy fanami Xboxa 360 i Playstation 3. Do rywalizacji stanęły dwa, w pełni ekskluzywne hity, Gears of War 2 i Resistance 2. W związku z tym przygotowaliśmy zestawienie, które pozwoliło porównać je na każdej płaszczyźnie. Walka trwa do dzisiaj. Od dawna wiadomo, że gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Właśnie dzięki temu Nintendo Wii święci triumfy na wszystkich kontynentach, wliczając w nie Europę.

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2008/11/pcdmc1.jpg)

Koniec tygodnia przyniósł rozluźnienie i odrobinę melancholii. Jednak nie przeszkodziło nam to w tym, by znowu poruszyć tematy dotyczące walczacych o palmę zwycięsta tytułów. Na pierwszy ogień poszedł Gears of War 2. Gra od dnia premiery sprzedała się w ponad 2 milonach egemplarzy. Jest to wynik wręcz zadziwiający.  Poruszyły nas również reklamy Resistance 2. Mogliście obejrzeć ich odpowiedniki na każdy rynek. Na koniec Malfeusz rozważał nad historią praw autorskich i piractwa. Stanowiło to świetne podsumowanie ostatnich siedmiu dni, zwłaszcza po perypetiach z NXE.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)