Podświetlana klawiatura z głośnikami

Podświetlana klawiatura z głośnikami
Arkadiusz Gabrysiak

22.12.2008 07:00, aktual.: 15.03.2022 10:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Verbatim, znana głównie z produkowania płyt CD i DVD, wprowadziła na rynek podświetlaną klawiaturę, która posiada także wbudowane głośniki.

Firma Verbatim, znana głównie z produkowania płyt CD i DVD, wprowadziła na rynek podświetlaną klawiaturę, która posiada także wbudowane głośniki.

Klawiatura posiada dwa zintegrowane głośniki stereo. Regulacja ich głośności, poziomem basu oraz poziomem głośności systemowej znajduje się bezpośrednio na klawiaturze. Na niej znajdziemy także multimedialne przyciski play/pause, służące do kontrolowania odtwarzanego pliku.

Ponadto klawiatura posiada podświetlenie, tak aby pisanie w słabym oświetleniu nie było problemem.  W tym gadżecie znajdziemy także wejście na mikrofon, jednak, co dziwne, na próżno już szukać złącza mini jack 3,5mm na słuchawki. Całość, a więc klawiatura, głośniki oraz podświetlenie kalwiszy zasilane są z portu USB.

Producent niestety nie podał żadnych parametrów jakimi charakteryzują się prezentowane głośniki, jednak należy przypuszczać, że zapewnie nie są to zadziwiające dane. Gadżet, któy jest kompatybilny zarówno z systemami Windows jak i Mac OS, można zakupic za około $75.

Źródło: New Launches

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)