Podświetlenie zamka do drzwi - praktyczny gadżet

Podświetlenie zamka do drzwi - praktyczny gadżet

Arkadiusz Gabrysiak
23.11.2008 21:00

Oto gadżet praktyczny i ekologiczny. Zasilany energia słoneczną oświetla nam zamek do drzwi, tak aby ułatwić nocne przyjścia do domu.

Oto gadżet praktyczny i ekologiczny. Zasilany energia słoneczną oświetla nam zamek do drzwi, tak aby ułatwić nocne przyjścia do domu.

Ile razy wracając w nocy do domu chcecie cicho otworzyć drzwi, ale dziurkę od klucza ciężko znaleźć. Zadanie jest jeszcze trudniejsze gdy wracamy przykładowo po paru piwach. W takich przypadkach pomocny staje się prezentowany gadżet. Jest to podświetlenie do zamka, zasilane energią słoneczną, a montowane bezpośrednio nad zamkiem.

Oczywiście urządzenie podczas dnia ładuje swoje baterie, gdyż w nocy raczej ciężko o słońce. Jak zapewnia producent gadżet potrafi naładować swoje baterie podczas dnia, będąc zamontowanym nawet w drzwiach mieszkania w bloku.

Urządzenie włączamy poprzez naciśnięcie górnej jego części. Wtedy gadżet światłem pochodzącym z diod LED oświetli nam zamek na 10 sekund po czym automatycznie się wyłączy. Gdy jednak 10 sekund by nam nie starczyło gadżet można ponownie uruchomić na kolejne 10 sekund. Producent zapewnia, że urządzenie przy naładowanej baterii wystarcza na 720 takich użyć, a bateria stale się doładowuje w ciągu dnia, więc praktycznie dostajemy nieograniczoną liczbę 10 sekundowych cykli.

Urządzenie można łatwo zamocować na klej, bądź dostarczone w opakowaniu wkręty. Podstawowoym kolorem jest kolor złoty, jednak w pudełku znajdziemy także 3 nakładki (biała, mosiężna i chromowana) aby gadżet dopasować kolorystycznie do naszego zamka czy drzwi. Urządzenie do nabycia w sklepie internetowym Comfort House, w cenie $20 lub w ofercie specjalnej za $13.

Źródło: DVICE

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)