Pogrzeb Xbox'a 360

Pogrzeb Xbox'a 36001.12.2008 15:15
Pogrzeb Xbox'a 360
Michał Kowal

Śpieszmy się kochać konsole, tak szybko odchodzą. Tego dnia padał deszcz. Na uroczystość zeszło się wiele konsol. Wszystkie zadawały sobie jedno pytanie: Jak to się stało, że jeden z najmłodszych umarł jako pierwszy? Mowę żałobną wygłosił Master Chief, który był mocno związany z nieboszczykiem.To była naprawdę dobra uroczystość. Taki pogrzeb urządził swojej konsoli tiggerboy z Gamespot.

Śpieszmy się kochać konsole, tak szybko odchodzą. Tego dnia padał deszcz. Na uroczystość zeszło się wiele konsol. Wszystkie zadawały sobie jedno pytanie:* Jak to się stało, że jeden z najmłodszych umarł jako pierwszy?* Mowę żałobną wygłosił Master Chief, który był mocno związany z nieboszczykiem.To była naprawdę dobra uroczystość. Taki pogrzeb urządził swojej konsoli tiggerboy z Gamespot.

Pełna fotorelacja z pogrzebu do obejrzenia na gamespot. Można tam zobaczyć jak kończy się wojna konsol, a wszystkie maszynki do grania stoją nad trumną z Xbox 360 i słuchają mowy pożegnalnej Master Chiefa. Wśród zebranych są też oczywiście rówieśnicy nieboszczyka - PS3 i Wii. Na uroczystości pojawił się też pierwszy Xbox, który z żalem przyglądał się śmierci swojego syna.

Xbox 360 tiggerboya umarł na RRoD. Jego ciało zostało odesłane do Microsoftu.

R.I.P.

A swoją drogą może warto byłoby otworzyć jakieś cmentarzysko dla konsol?

Źródło: Gamespot

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)