Połącz drukarkę ze smartfonem - printWiFi sprawi, że drukowanie będzie wygodniejsze

Połącz drukarkę ze smartfonem - printWiFi sprawi, że drukowanie będzie wygodniejsze

Połącz drukarkę ze smartfonem - printWiFi sprawi, że drukowanie będzie wygodniejsze
Adam Bednarek
25.11.2014 17:57

Chcesz wydrukować plik ze smartfona lub tableta? Teraz to problem, ale dzięki printWiFi, które trafiło na Kickstartera, będzie to znacznie wygodniejsze.

Coraz częściej na smartfonie czytamy, przeglądamy dokumenty, maile i inne ważne tekstowe pliki. Schody zaczynają się, gdy chcemy zawartość wydrukować. Wówczas trzeba przesłać pliki na komputer i dopiero wtedy można zacząć drukowanie.

Niby nie jest to jakaś wielka i problematyczna aktywność, ale nie da się ukryć, że trochę czasu zajmuje i komplikuje bardzo prostą rzecz. A da się łatwiej - i printWiFi to udowadnia.

printWiFi - każda drukarka lubi tablet

Gadżet łączy smartfon/tablet z drukarką - i to bezprzewodowo. Wprawdzie printWiFi do urządzenia drukującego jest podłączone, ale z mobilnymi sprzętami “kontaktuje” się za pomocą WiFi.

Obraz

Największym plusem printWiFi jest fakt, że to podręczny gadżet. Owszem, pudełeczko mogłoby być nieco mniejsze, ale to tylko drobna uwaga - najważniejsze, że printWiFi zmieści się do plecaka czy torby. I dzięki temu drukować można wszędzie, szybko, bez korzystania z komputera.

Obraz

Wszelkie opcje związane z drukowaniem ustawia się na specjalnej, darmowej aplikacji.

Obraz

Na Kickstarterze printWiFi kosztuje 99$ - to wyjątkowa okazja, bo gdy urządzenie trafi do sklepów w lutym będzie kosztować 179 dolarów. Jest też nieco tańsza alternatywa - printUSB, łączące się ze smartfonem “po kablu”, wyceniono na 99 dolarów, a promocyjna cena wynosi 69 dolarów.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)