Połącz drukarkę ze smartfonem - printWiFi sprawi, że drukowanie będzie wygodniejsze

Strona głównaPołącz drukarkę ze smartfonem - printWiFi sprawi, że drukowanie będzie wygodniejsze
25.11.2014 17:57
Połącz drukarkę ze smartfonem - printWiFi sprawi, że drukowanie będzie wygodniejsze
Adam Bednarek
Adam Bednarek

Chcesz wydrukować plik ze smartfona lub tableta? Teraz to problem, ale dzięki printWiFi, które trafiło na Kickstartera, będzie to znacznie wygodniejsze.

Coraz częściej na smartfonie czytamy, przeglądamy dokumenty, maile i inne ważne tekstowe pliki. Schody zaczynają się, gdy chcemy zawartość wydrukować. Wówczas trzeba przesłać pliki na komputer i dopiero wtedy można zacząć drukowanie.

Niby nie jest to jakaś wielka i problematyczna aktywność, ale nie da się ukryć, że trochę czasu zajmuje i komplikuje bardzo prostą rzecz. A da się łatwiej - i printWiFi to udowadnia.

printWiFi - każda drukarka lubi tablet

Gadżet łączy smartfon/tablet z drukarką - i to bezprzewodowo. Wprawdzie printWiFi do urządzenia drukującego jest podłączone, ale z mobilnymi sprzętami “kontaktuje” się za pomocą WiFi.

381434505493692138

Największym plusem printWiFi jest fakt, że to podręczny gadżet. Owszem, pudełeczko mogłoby być nieco mniejsze, ale to tylko drobna uwaga - najważniejsze, że printWiFi zmieści się do plecaka czy torby. I dzięki temu drukować można wszędzie, szybko, bez korzystania z komputera.

381434505493823210

Wszelkie opcje związane z drukowaniem ustawia się na specjalnej, darmowej aplikacji.

381434505493954282

Na Kickstarterze printWiFi kosztuje 99$ - to wyjątkowa okazja, bo gdy urządzenie trafi do sklepów w lutym będzie kosztować 179 dolarów. Jest też nieco tańsza alternatywa - printUSB, łączące się ze smartfonem “po kablu”, wyceniono na 99 dolarów, a promocyjna cena wynosi 69 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)