Polo Tech - inteligentna koszulka od Ralpha Laurena zmierzy puls i liczbę spalonych kalorii. Sportowe gadżety do kosza?

Polo Tech - inteligentna koszulka od Ralpha Laurena zmierzy puls i liczbę spalonych kalorii. Sportowe gadżety do kosza?

Polo Tech - inteligentna koszulka od Ralpha Laurena zmierzy puls i liczbę spalonych kalorii. Sportowe gadżety do kosza?
Adam Bednarek
26.08.2014 10:25

Ralph Lauren z przytupem wkracza do świata technologii. Sportowa moda stanie się nowoczesna.

Po co nam aplikacje w telefonie, inteligentne zegarki, opaski czy inne czujniki ruchu zakładane na nadgarstek lub kostkę, skoro wystarczy założyć koszulkę, żeby wszelkie potrzebne dane spływały na smartfona.

Polo Tech - smart koszulka dla sportowca

381431381122884508

Właśnie to zapewniać będzie koszulka Polo Tech, którą firma Ralph Lauren tworzy we współpracy z OMsignal. Kluczem do sukcesu są sensory i czujniki zamieszczone w materiale, dzięki czemu znajdują się blisko ciała, oraz nadajnik, który przesyła informacje do telefonu lub komputera.

W aplikacji sprawdzimy puls, liczbę spalonych kalorii, czas treningu i tego typu statystyki. Standard, ale mierzony bez wykorzystania tradycyjnych gadżetów.

O tym, że to lepsze i wygodniejsze rozwiązanie niż fitnessowe opaski, nie trzeba chyba przekonywać. Nie potrzebujemy żadnych dodatkowych sprzętów, wystarczy nosić koszulkę.

Inteligentne koszulki nową modą

381431381123146652

Co najważniejsze, Ralph Lauren w planach ma nie tylko wersję sportową koszulki, ale też taką do codziennego użytku. Dla osób dbających o kondycję i lubiących chwalić się ciekawostkami (“użytkownik XYZ przeszedł dzisiaj 10 km!) to naprawdę przydatna rzecz.

Tak wygląda przyszłość. Nie będziemy potrzebowali opasek, zegarków, bo wszystko znajdować się będzie w naszych strojach. Podoba Wam się taka wizja? Mnie bardzo.

Premiera jeszcze w tym roku.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)