Polowanie na wiedźmę z Fiordu [zwiastun]

Polowanie na wiedźmę z Fiordu [zwiastun]27.02.2010 12:00
Polowanie na wiedźmę z Fiordu [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński

Dla fanów Dead Snow (czy po polsku Zombie SS) mam dobrą wiadomość. Jak się okazuje, reżyser filmu, Tommy Wirkola, pracował nad kolejną parodią. Tym razem uczepił się Blair Witch Project i nakręcił własne spojrzenie na badanie legendy tajemniczej wiedźmy. Akcję przeniósł do Fiordu, z bohaterów zrobił kilku oszołomów i tak urodził się komedio-horror Kurt Josef Wagle Og Legenden Om Fjordheksa (Kurt Josef Wagle and the Legend of the Fjord Witch). Czy warto zawracać sobie tym głowę? Przekonajcie się sami.

Dla fanów Dead Snow (czy po polsku Zombie SS) mam dobrą wiadomość. Jak się okazuje, reżyser filmu, Tommy Wirkola, pracował nad kolejną parodią. Tym razem uczepił się Blair Witch Project i nakręcił własne spojrzenie na badanie legendy tajemniczej wiedźmy. Akcję przeniósł do Fiordu, z bohaterów zrobił kilku oszołomów i tak urodził się komedio-horror *Kurt Josef Wagle Og Legenden Om Fjordheksa *(Kurt Josef Wagle and the Legend of the Fjord Witch). Czy warto zawracać sobie tym głowę? Przekonajcie się sami.

Mimo że Dead Snow mnie rozczarował, bardzo jestem ciekaw nowej produkcji Tommy'ego Wirkoli. Wśród natłoku wszystkich straszniastych paradokumentów, przyda się w końcu coś prześmiewczego. Co prawda Blair Witch Project doczekał się niejednej parodii, ale zazwyczaj były to bezpośrednie nawiązania, a tutaj mamy chociaż pomysł "oryginalny". Na razie mamy tylko zwiastun bez napisów (jak tylko pojawi się inny, nie omieszkam zaktualizować wpis), ale nietrudno zorientować się w sytuacji. Zapowiada się głupkowato, choć norweskie głupstwa to zawsze jakiś powiew świeżości wśród tych wszystkich amerykańskich głupot.

Premiera planowana jest na marzec 2010.

396102980329680625

Foto: Twitch

Źródło: Twitch

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)