Posiadacze X360 Arcade będą mieli problemy z Avatarami

Posiadacze X360 Arcade będą mieli problemy z Avatarami

Igor Chrustek
09.10.2008 17:00

TGS przyniósł ze sobą wiele interesujących informacji z obozu MS. Wiadomo już, że NXE będzie dostępny do pobrania już 19-tego listopada. Proces tworzenia własnego alter ego w stylu Mii spotkał się z entuzjazmem ze strony właścicieli Xboksów 360. Tymczasem okazuje się, że posiadacze ubogiej wersji konsoli Core/Arcade. Opcja kreowania własnej postaci będzie wymagała 256 MB. Fakt, że istnieją karty o pojemności 512-stu megabajtów, jednak smuci nieco fakt oszczędzania miejsca na rzecz NXE.

Xbox 360 - Avatars in New Xbox Experience

TGS przyniósł ze sobą wiele interesujących informacji z obozu MS. Wiadomo już, że* NXE będzie dostępny do pobrania już 19-tego listopada. Proces tworzenia własnego alter ego w stylu Mii spotkał się z entuzjazmem ze strony właścicieli Xboksów 360*. Tymczasem okazuje się, że posiadacze ubogiej wersji konsoli Core/Arcade. Opcja kreowania własnej postaci będzie wymagała 256 MB. Fakt, że istnieją karty o pojemności 512-stu megabajtów, jednak smuci nieco fakt oszczędzania miejsca na rzecz NXE.

No cóż. *Microsoft *pokłada swoje nadzieje w konsoli z dyskiem twardym - gros z tych, którzy w domu mają X0 zakupili właśnie wersję Premium/Elite. Tymczasem, pod tym adresem znajdziecie trochę szczegółów o New Xbox Experience. Czekamy, bo update wydaje się bardzo smakowity.

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)