Posłuchaj muzyki z Ciekawego przypadku Benjamina Buttona

Posłuchaj muzyki z Ciekawego przypadku Benjamina Buttona24.11.2008 11:18
Posłuchaj muzyki z Ciekawego przypadku Benjamina Buttona
Michał Matuszewski

W sieci, za darmo, a przede wszystkim legalnie. Trzeba przyznać, że Warner Bros stosuje świetną przedoscarową promocję, na której tylko zyskują widzowie. Niedawno wytwórnia udostępniła za darmo scenariusz Mrocznego rycerza, a teraz każdy może posłuchać całej ścieżki dźwiękowej z Ciekawego przypadku Benjamina, nowego filmu Davida Finchera. Autorem utworów jest Alexandre Desplat, który skomponował muzykę m. in. do Ostrożnie, pożądanie, Malowanego welonu i Dziewczyny z perłą.

W sieci, za darmo, a przede wszystkim legalnie. Trzeba przyznać, że Warner Bros stosuje świetną przedoscarową promocję, na której tylko zyskują widzowie. Niedawno wytwórnia udostępniła za darmo scenariusz Mrocznego rycerza, a teraz każdy może posłuchać całej ścieżki dźwiękowej z Ciekawego przypadku Benjamina, nowego filmu Davida Finchera. Autorem utworów jest Alexandre Desplat, który skomponował muzykę m. in. do Ostrożnie, pożądanie,* Malowanego welonu* i Dziewczyny z perłą.

Jednym słowem: świetna sprawa. Jestem w trakcie odsłuchiwania - wrażenie bardzo pozytywne. Soundtrack Ciekawego przypadku Benjamina Buttona usłyszycie TU.

Nie dalej jak wczoraj prezentowałem nowy zwiastun filmu Finchera. Apetyt na Benjamina Buttona rośnie z każdym dniem.

Źródło: /Film

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)